Acer vs ASUS teknik servis

Arkadaşlar merhaba. Acer ve ASUS teknik servisleri nasıldır? Kullanıp de memnun olanlar var mı? Sorum iki marka için de geçerli kullanan, servisine gönderen var mı? Görüşleriniz neler bu markaların yetkili servisleri hakkında?

İkisinin de teknik servisleri aynı SMS infocomm. Benim deneyimim oldu ve kesinlikle rezaletti. Seninle hiç konuşmuyorlar sadece onarım tamamlandı deyip geri gönderiyorlar. Kutunun içinde A2 türkçeyle yazılmış kağıtta öğreniyorsun ne yaptıklarını. Değişim/iade kararı çıkartmamakla ünlüler ve her anlattığın soruna "normal yav" deyip geçiştiriyorlar anlaştıkları kargo şirketi UPS Kargo'da apayrı bir rezalet.

Konuyu resmen hortlatmışlar. Ben de yazayım bari. ROG bilgisayarı göndermiştim servise korka korka çünkü internette pek iyi yorumlar okumamıştım ama okuduklarımın aksine gayet güzel ve hızlı şekilde her şey hallolmuştu yapılan işlemler de PC çıktısı bir raporla açıklanmıştı. Biraz da şans işi galiba.

İkisinin de teknik servisleri aynı SMS infocomm. Ben deneyimledi. Anakart bozuk diye 46k para istediler. Asla servise yollama laptop tennezül etmeyip vidasına bile dokunmuyorlar hasarlı deyip para istiyorlar. Para almadan iş yapmıyorlar.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Üstelik açtığımda tozlu idi oradan bekletiyorlar. 2 hafta bekledim.

İkisinin de teknik servisleri aynı SMS infocomm. Ben deneyimledi. Anakart bozuk diye 46k para istediler. Asla servise yollama laptop tennezül etmeyip vidasına bile dokunmuyorlar hasarlı deyip para istiyorlar. Para almadan iş yapmıyorlar.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Üstelik açtığımda tozlu idi oradan bekletiyorlar. 2 hafta bekledim.

Hocam merhaba,

Sanırım videoda gördüğüm kadarıyla cihazınızı kendinizin açtığınızı direk ellerinizle yazmışsınız ve onlara direkt koz vermişsiniz. Çözebildiniz mi işi bilmiyorum ama, bu adamların üstesinden gelmenin tek yolu sanırım tüketici mahkemesi.

Ben de cihazımı gönderdim 1 haftadan fazla oldu ses seda yok ne arayan var ne soran ben arayıp test yapıldığını öğrendim ama o kadar çok olumsuz şey okudum ki inanılmaz beklentim düşük durumda.

Hocam merhaba,

Sanırım videoda gördüğüm kadarıyla cihazınızı kendinizin açtığınızı direk ellerinizle yazmışsınız ve onlara direkt koz vermişsiniz. Çözebildiniz mi işi bilmiyorum ama, bu adamların üstesinden gelmenin tek yolu sanırım tüketici mahkemesi.

Ben de cihazımı gönderdim 1 haftadan fazla oldu ses seda yok ne arayan var ne soran ben arayıp test yapıldığını öğrendim ama o kadar çok olumsuz şey okudum ki inanılmaz beklentim düşük durumda.

Mahkeme işi filan uzun sürer diye saldım onun yerine termal macun alıp kendim yapacagim. PC'ye bir şey yapmamışlar. Vida bile açılmadığı belli.

Sanırım videoda gördüğüm kadarıyla cihazınızı kendinizin açtığınızı direk ellerinizle yazmışsınız ve onlara direkt koz vermişsiniz.

Anladım zaten çok dürüst olmamak lazımmış. Adamlar okuyunca direkt açmadan yollamışlar geri.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı