ADSL Kablosuz Modem Tavsiyesi

• Konuyu başlatan IQRI
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 0
  • Görüntüleme 2B
I

IQRI

Ziyaretçi
Eski AirTies kablosuz modem arayüzü göçtü gitti. Uğraştım uğraştım ama nafile. Şuan eski kablolu AirTies ile bağlıyım ve problemsiz çalışıyor. Kablosuz modem fiyatları 59TL. ile 99TL. bana uygun.

69TL olan AirTies 5341 almayı düşünüyorum. Apartman dairesi içerisinde sade bir kullanım içindir. Aman şu şu özellik olsun, almışken şu şu teknolojileri de barındırsın dediğiniz, normal bir ev kullanıcısını etkileyecek aşağıdaki linkler için de farklılık var mı?

Tp-Link W8951ND 150Mbps Kablosuz Lite N Modem | Bimeks - Teknolojinin Kalbi Burada Atıyor
Tp-Link TD-W8151N 150 Mbps Kablosuz Modem | Bimeks - Teknolojinin Kalbi Burada Atıyor

AirTies AIR 5341 72Mbps 11n 4 port Kablosuz Modem | Bimeks - Teknolojinin Kalbi Burada Atıyor
Tp-Link TD-8961ND 11N 300Mbps Kablosuz Modem | Bimeks - Teknolojinin Kalbi Burada Atıyor
AirTies AIR 5343 150Mbps Kablosuz Modem | Bimeks - Teknolojinin Kalbi Burada Atıyor

TTnet kullanıcısıyım ve henüz şehrimize Fiber altyapı döşenmedi. Yukarıdaki modeller 20Mbps fiber altyapı da kullanılan türlerden galiba?

- - - Güncellendi - - -

AirTies 5341 69TL. satın aldım. Öneri var ise 3 gün içerisinde değiştirme imkanım var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı