Çözüldü Airsoft'ta vurulan kişi vurulduğunu nasıl anlıyor?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ethem Efe

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Kocaeli gölcük
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
4060Tİ 16 GB RAM Ryzen 5 5500 Cooler Master 120L XTB 1 TB SSD
Meslek
Öğrenci
Aklıma takıldı da, Airsoft'ta 1 kez vurulduğunuzda el kaldırmanız mı gerekli? Yoksa belli bir limit mi var? Örnek veriyorum 5 kere vurdum seni öyle mi el kaldırıyorsun?

Çözüm
Nerenden vurulduğuna bağlı olmaksızın bir tane BB bile değdiği zaman vücuduna ya da oyuncağına "vuruldum" deyip oyun alanını terk etmen gerekli.
Hocam sanmıyorum, ilk paintball oyunumu 14 yaşlarında oynamıştım. Laser tag oynarken kimse bir şey sormamıştı ancak 18'i doldurmamıştım, Ümraniye Meydan AVM'de oynamıştım.
Hocam sizi çok tuttum kusura bakmayın ancak laser tag tam olarak nasıl oynanıyor ? paintball zaten airsoft gibi ancak lasertagi hiç görmedim daha önce.

Hocam sizi çok tuttum kusura bakmayın ancak laser tag tam olarak nasıl oynanıyor ? paintball zaten airsoft gibi ancak lasertagi hiç görmedim daha önce.

Ekteki oyunu daha önce oynadıysan benzer mantık. Üstünde yelek ve kask var, başkası sana ateş edince silah gövdene veya kafana denk geliyorsa canın düşüyor. Silahın üstünde şarjör doluluğu, can, skor gibi bilgiler bulunuyor. Ölünce kafanda kırmızı bir ışık yanıyor ve kendi tarafına gidip canının dolmasını bekliyorsun.

1648933950224.png

Ekteki oyunu daha önce oynadıysan benzer mantık. Üstünde yelek ve kask var, başkası sana ateş edince silah gövdene veya kafana denk geliyorsa canın düşüyor. Silahın üstünde şarjör doluluğu, can, skor gibi bilgiler bulunuyor. Ölünce kafanda kırmızı bir ışık yanıyor ve kendi tarafına gidip canının dolmasını bekliyorsun.

Eğer yaş sınırı yoksa birgün oynamayı çok isterim gerçekten,Fiyatları neydi en son ?

Nerenden vurulduğuna bağlı olmaksızın bir tane BB bile değdiği zaman vücuduna ya da oyuncağına "vuruldum" deyip oyun alanını terk etmen gerekli.

Çözüm
Oyuncak derken?

Geri
Yukarı