Airties RT-205 Modem Arayüzü ve Sınırlı Bağlantı Sorunu

• Konuyu başlatan IQRI
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 2
  • Görüntüleme 7B
I

IQRI

Ziyaretçi
Airties RT-205 modemin arayüz şifre bölümü açılıyor (resimler tam değil) fakat ileriki aşama resimdeki gibi kalıyor. Bu gün sıkça ADSL ve PPP lambaları söndü kendi kendine kapanıp açıldı. Sınırlı bağlantı uyarısı bir kaç defa verdi. Acaba ben girmeye uğraşıyorum diye mi? Yoksa TTnet internet bağlantı sorunları mı?

Bu sorun önceden yine olmuştu, kendiliğinden bir ay sonra geçti. Sorun Windows 7 kullanıyorken de aynen olmuştu. Yanlış hatırlamıyorsam hepte kış aylarında sert havalardan sonra böyle oluyordu. Alakası var mı bilmiyorum.

• Bağlantı: Asus PCIe N10 Driver güncel.
  • Modem: Airties RT-205 firmware güncel.
  • İşletim sistemi: Windows 8.1
  • DNS ile ya da yokken de girmiyor.
  • Diğer Notebook ile 192.168.2.1 girmeye çalışıyorum o hiç girmiyor.
  • Airties kolay kurulum programı ile de giriş yapmıyor.
M1_zpsbbd88d82.png

M2_zps15d618aa.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Modemin arkasındaki reset kısmına 45 saniye boyunca bir kürdanla basıp modemi resetler misin. Alternatif olarak bu modele Routertech Firmware de kurabilirsin belki.
Alternatif firmware kurmak için link var mı? Modemi resetledim, kullanıcı adı ve parola kısmı açılmıyor. Şuan eski kablolu modemi kullanıyorum. Diğer ayarlar, firmware yükleme kısmı açılıyor.

- - - Güncellendi - - -

Gerek kalmadı teşekkürler, modem çöp oldu.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı