Custom ROM Alcatel 3088 KaiOS telefon edilmiyor

Foxulus

Femtopat
Merhaba, elimde Alcatel 3088X telefonu var. SIM kartımı taktım fakat contact kısmından arama yapmak istediğimde üstte Wi-Fi bağlı olmasına rağmen no network hatası veriyor. Sinyal logosu var üstte fakat 'X' işareti var üstünde. Bu problemin kaynağı nedir? SIM takılı kesin çünkü telefon açılırken SIM şifresini sordu. Birini aramak istediğimde 'to make a call, the Phone must be connected to a network.' hatası alıyorum. Fakat internete bağlı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, elimde Alcatel 3088X telefonu var. SIM kartımı taktım fakat contact kısmından arama yapmak istediğimde üstte Wi-Fi bağlı olmasına rağmen no network hatası veriyor. Sinyal logosu var üstte fakat 'X' işareti var üstünde. Bu problemin kaynağı nedir? SIM takılı kesin çünkü telefon açılırken SIM şifresini sordu. Birini aramak istediğimde 'to make a call, the Phone must be connected to a network.' hatası alıyorum. Fakat internete bağlı.
telefonun internet ayarlarını kontrol edin yada sim kartınız o telefonu desteklemiyor olabilir

internet ayarlarında herhangi bir sorun yok. Carrier diye bir kısım var, orada network carriers var arat diyor vodafone'u buluyorum fakat hata veriyor. Daha sonra manuel arayın diyor. 4 gün sonra askere gideceğim çözmem lazım acilen...
telefonun internet ayarlarını kontrol edin yada sim kartınız o telefonu desteklemiyor olabilir

İnternet ayarlarında herhangi bir sorun yok. Carrier diye bir kısım var, orada network carriers var arat diyor Vodafone'u buluyorum fakat hata veriyor. Daha sonra manuel arayın diyor. 4 gün sonra askere gideceğim çözmem lazım acilen...

Galiba hattınız telefonu desteklemiyor bu arada askerlik umarım iyi geçer.

Yeni konular

Geri
Yukarı