Epic Games Alternatif ödeme yöntemi yapılabiliyor mu?

Daha fazla  
Herkese merhaba, kısa anlatmam gerekirse Epic Games'de ödeme yönteminde kayıtlı ödeme aracım banka kartım, senesi doldu bana yeni bankamatik kartım geldi, farklı kart numarası olduğu için yeni kartımı kayıt yapmak istedim olmadı, sistem kabul etmedi, yeni kartımı internet alış-verişlerine açtım yine olmadı. O zaman ben mevcut piyasada olan sanal kartlardan bir tanesini oluştursam onu kaydedebilir miyim?

Papara'dan sanal kart oluşturarak deneyebilirsin.
Enpara'dan sanal kart oluşturarakta deneyebilirsin.
Marka vermek yasal mı bilmiyorum ama hangi bankayı kullanıyorsun acaba ve kart tipin nedir visa,mastercard,maestro,troy vs.
Bazı bankalar şüpheli işlem olarak algılayıp sana sormadan direkt red verebiliyor ben steamde yaşamıştım iş bankası kartımı(Maestro) kabul etmemişti.

Hocam yeni bankamatik kartınız ile ATM'de işlem yapın veya herhangi bir yerde POS cihazı ile ödeme yapın. Sorun çözülecektir.

Pardon ATM de işlem yapmak derken neyi kastettiniz, sorunumu buldum troy sisteme geçtiğim için sorun oluyormuş onu öğrendim.

Papara'dan sanal kart oluşturarak deneyebilirsin.
Enpara'dan sanal kart oluşturarakta deneyebilirsin.
Marka vermek yasal mı bilmiyorum ama hangi bankayı kullanıyorsun acaba ve kart tipin nedir Visa, Mastercard, Maestro, troy vs.
Bazı bankalar şüpheli işlem olarak algılayıp sana sormadan direkt red verebiliyor ben Steam'de yaşamıştım İş Bankası kartımı(Maestro) kabul etmemişti.

Teşekkür ederim sorun troy kart ile alakalı imiş.

Yeni konular

Geri
Yukarı