Kitap Altın Kitaplar yeni Stephen King kitabının ismi için anket düzenliyor

Amadeus Magnus

Decapat
Yer
İzmir
Orijinal ismi Fairy Tale olan Stephen King romanının çevirisi için kolları sıvayan Altın Kitaplar, MASAL ve PERİ MASALI seçeneklerini önümüze sunarak, instagram sayfasında kitabın ismi için okur yorumlarını topluyor.

Siz de oy verip sonuca katkıda bulunabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kıtabı okumadan kafasına göre kulağına/gözüne hoş geleni seçen onlarca insan.
Çevirmen ve editör süs olsun diye önermemiştir onu.
Önermemelilerdi o zaman. Bu şekilde bir reklama ihtiyacı yoktu kitabın. Çeviride geç bile kalındığını düşünüyorum. Goodreads'e 4.56 puandan girip bibliyografisinin tepesine oturmuştu, yarım sene geçmiş. Arada çevrilen kitaba kaybedilmiş zaman.

Bu şekilde bir reklama ihtiyacı yoktu kitabın.
Sizce yok. Yayınevi sahibi olsam tam yapacağım bir hareket olurdu. 2 seçenek sunulduysa ikisini de seçecekler olacaktır. İnsanlar seçtiği seçeneğin çıkması sonucu kitaba ve yayınevine sempati besleyecekler. Bu da satış olarak dönecek.

Peri masalı neymiş çocuk kitabı mı?

Sizce yok. Yayınevi sahibi olsam tam yapacağım bir hareket olurdu. 2 seçenek sunulduysa ikisini de seçecekler olacaktır. İnsanlar seçtiği seçeneğin çıkması sonucu kitaba ve yayınevine sempati besleyecekler. Bu da satış olarak dönecek.
Zayıf bir reklam. Burada da Ekşi Sözlük'te de konuyu göremeyip ben açtım. Muhtelif yerlere reklam verebilirlerdi. Neyse. Çeviri iyi olsun da adı önemli değil.

Geri
Yukarı