Oyun Amazon Prime hâlâ alınır mı?

Kısa Cevap: Evet, hala alınabilir.

Uzun Cevap:
Hala ucuz ve fiyatını amorti edecek halde. Asıl pahalı gelmesinin sebebi birden 8 TL'den 39 TL'ye yükseltmeleri. Çok yanlış bir fiyat politikası izlediler. Yavaş yavaş arttıra arttıra gideceklerdi. Birden %400 zam görmek insanları korkuttu. Bu %400'ü 4 yada 6 kesime bölselerdi çok daha iyi olurdu ve böyle bir konu açılmazdı mesela çünkü dediğim gibi 39 TL'yi bile çok rahat bir şeilde amorti eder.

Prime Gaming'te aylık ödüller, Prime Video'da Mad Men, House, LOTR ve Bosch gibi sağlam
içerikler var. Daha Prime alışveriş fırsatlarına girmedim bile.

Sonuç olarak, Prime 39 TL'ye yükselmesinin ardından hala alınabilir durumda hatta bir ekonomist olarak söylüyorum ki bu fiyat az bile çünkü 39 TL'yi fazlasıyla amorti edecek içerikleri var yani hala zararına sattıkları söylenebilir ancak yanlış zam politikası insanları korkuttu ve insanlar üzerinde olumsuz etki yarattı.

Kullaniyorsan alınır ama ben sadece LoL kapsülü için kullaniyordum, artık almam.
Alışveriş yapmıyorum Amazondan, yaparsam alırım, onun dışında bende oyun için kullanıyordum, LoL kapsülü için değeceğini düşünmüyorum zira berbat şeyler çıkıyor aylardır, iptali bastım direkt.

Değecek bir oyun ya da teknolojik bir alışveriş yapmaya karar verirsem tek seferlik alırım, amazona hiç kızgın değilim bu fiyat için, gayet haklılar ama 40 lira da her ay vermek istemiyorum, 9 tane aboneliğim var aylık 50 lira bilmem ne diye diye aylık 500 lira ödüyorum. 🤣
Bende LoL kapsülü için alıyordum. Ama sanırım sırf onun için alınmaz. Ben daha çok aslında RP için istiyordum Prime ı. Artık Rp lere de elveda deme vakti geldi.

Geri
Yukarı