Amazon Prime hesabın askıya alınması

captainfrtcn

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, dün Amazon Prime'a kayıt oldum ve ücretsiz deneme sürümünü başlattım. Sonra LoL kapsülü ve Wild Rift için verilen içerikleri aldım. Bugün hesabımın kilitlendiğini gördüm. Bana gönderilen e-postadaki maili yanıtladım ama hala bir dönüş alamadım. Kartıma baktığımda ise bir ücretin kesildiğini gördüm. Bilgilerimi eksik girdiğim ve Amazon hizmetlerini kötüye kullandığım söyleniyor ama bilgiler yanlış olsaydı ücret alamazlardı zaten. Bu sorunu nasıl düzeltebilirim?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230923-155911_Gmail.jpg
    Screenshot_20230923-155911_Gmail.jpg
    84 KB · Görüntüleme: 38
  • Screenshot_20230923-160136_Chrome.jpg
    Screenshot_20230923-160136_Chrome.jpg
    148,8 KB · Görüntüleme: 36
  • Screenshot_20230923-160317_Ziraat Mobile.jpg
    Screenshot_20230923-160317_Ziraat Mobile.jpg
    133,3 KB · Görüntüleme: 38
Merhaba, dün Amazon Prime'a kayıt oldum ve ücretsiz deneme sürümünü başlattım. Sonra LoL kapsülü ve Wild Rift için verilen içerikleri aldım. Bugün hesabımın kilitlendiğini gördüm. Bana gönderilen e-postadaki maili yanıtladım ama hala bir dönüş alamadım. Kartıma baktığımda ise bir ücretin kesildiğini gördüm. Bilgilerimi eksik girdiğim ve Amazon hizmetlerini kötüye kullandığım söyleniyor ama bilgiler yanlış olsaydı ücret alamazlardı zaten. Bu sorunu nasıl düzeltebilirim?
Para çekip iade etti mi?

Amazon iyice bozmaya başladı, müşteri hizmetlerini arayıp durumu anlat suçsuz olduğunu düşünüyorsan, yardımcı olacaklardır.

Amazon iyice bozmaya başladı, müşteri hizmetlerini arayıp durumu anlat suçsuz olduğunu düşünüyorsan, yardımcı olacaklardır.

Evet öyle yapmayı düşünüyorum. Kesinlikle yanlış bir bilgi vermedim. Telefon numarama SMS geldi, kartımdan göstermelik bir ücret alındı. Ne yaptığımı anlayamıyorum. Bu durumda yapılan itiraza dönmeleri gerekiyor ama hala bekliyorum.

Hayret ilk defa görüyorum.

Bende bir anlam veremedim. Müşteri hizmetlerini arayıp çözmeye çalışacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı