Amazon Türkiye vermediğim bir sipariş için onay maili gönderdi

Mando9098

Kilopat
Makaleler
10
Yer
Isparta
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
R5 5600 / Evga Gtx 1660s / 2x8gb corsair vengeance 3200mhz / Asrock b550m-hdv
Meslek
Fotoğrafçı
Mailleri kontrol ederken ekteki resimdeki maili gördüm. Halbuki bir şey sipariş etmedim üstelik 2900TL. Mail gönderen Amazon'un kendisi, dolandırıcı değil yani.

1714948274675.png

Kartınızda para olmasa dahi bu bildirimi alabiliyorsunuz alışverişi onayladığınızda hocam.

Hocam ben hiçbir şey almadım. Sadece 9-10 saat önce bu fiyatlara yakın bir kulaklıgı sepete ekleyip bakmıştım acaba kargosu ne kadar diye. Sepette kalmıştır muhtemelen ama zaten 1 adet kart kayıtlı onda da 13TL var. 3000TL çekemez yani. Üstelik Visa değil kartım.

Amazona girin bakın sipariş gözüküyor mu, karttan para çekilmiş mi isim ve adres doğru mu?

Hayır gözükmüyor.

Desteğe yazmayı denediniz mi adresler telefon numaraları veya isim soy isim hepsi tutuyor mu?

Hocam ben hiçbir şey almadım. Sadece 9-10 saat önce bu fiyatlara yakın bir kulaklıgı sepete ekleyip bakmıştım acaba kargosu ne kadar diye. Sepette kalmıştır muhtemelen ama zaten 1 adet kart kayıtlı onda da 13TL var. 3000TL çekemez yani. Üstelik Visa değil kartım.

Hayır gözükmüyor.

Bilgisayarınızı birkaç antivirüs programına taratın şifreleri değiştirin desteğe ulaşın en kolay çözüm bu o zaman.

Yeni konular

Geri
Yukarı