Diğer Amazon'da Market Ürünlerinde 4 Al 3 Öde Kampanyası!

Merhabalar,

Bu başlığı gördüm, biraz baktım ardından 4x1kg Basmati Pirinç alayım dedim, "bir hanenin temel ihtiyaç sınırını aşıyor olması nedeniyle kabul edemiyoruz" diye iptal etti Amazon. Müşteri temsilcisine bağlandım 4kg Basmatiyle stokçu mu olduk diye, Hesap Uzmanı'na ilettik dedi. Hesap uzmanından da şöyle bir mail geldi "İptal edilen *** numaralı siparişteki ürünleri yine de almak istiyorsanız, 72 saat içinde yeni bir sipariş vermenizi rica ederiz.". Bir daha sipariş verdim, yok yine aynı hata. Müşteri temsilcisine tekrar bağlandım gülerek, 72 saat sonra sipariş verebilirsiniz dediler. Hikaye bu kadardı. 😁
Başka bir hesaptan deneyin

Bu kampanyadan yararlanırsak kupon da kullanbiliyor muyuz? Yani 2 kampanya birleşebiliyor mu, deneyen var mı?
Hayır hocam maalesef ki birleşme olmuyor hatta ben baya kitap alıcaktım sırf birleşmediğinden 500 liraya %10 indirim olan ama 4 al 3 öde kampanyası olmayan kitaplardan %10 luk indirimle 50 tl düşürüp sipariş geçtim (yoksa 4 al kampanyasını devreye sokuyor sistem) onun ardından 4 er 4 er grup haline getirerek ayrı ayrı siparişler geçtim ki tüm kitapları birleştirince listedeki en ucuz olanlarda indirim uyguluyordu bu sayede listeleri parçalara bölerek pahalı kitapları bedavaya getirmiş oldum (haklı olaraktan ne uğraşmışsın diyeceksiniz ama napalım öğrenciyiz 20 lira'nın bile değeri var bizim için ve 700-800 lirayı harcama sebebim sonradan zorda olsa satabilme ihtimalim ve fiyatların artıcak olması yoksa 5-10 kişi dışında ülkede kitap okuyan kalmayacak 😔).

Merhabalar,

Bu başlığı gördüm, biraz baktım ardından 4x1kg Basmati Pirinç alayım dedim, "bir hanenin temel ihtiyaç sınırını aşıyor olması nedeniyle kabul edemiyoruz" diye iptal etti Amazon. Müşteri temsilcisine bağlandım 4kg Basmatiyle stokçu mu olduk diye, Hesap Uzmanı'na ilettik dedi. Hesap uzmanından da şöyle bir mail geldi "İptal edilen *** numaralı siparişteki ürünleri yine de almak istiyorsanız, 72 saat içinde yeni bir sipariş vermenizi rica ederiz.". Bir daha sipariş verdim, yok yine aynı hata. Müşteri temsilcisine tekrar bağlandım gülerek, 72 saat sonra sipariş verebilirsiniz dediler. Hikaye bu kadardı. 😁
Hocam %10 indirim almak için 500 liralık kitap sepeti oluşturdum (4 al kampanyası olmayanlardan) ardından bir sepette en ucuz kitapları bedava yaptıklarından ve daha çok indirim alabilmek için kitapları 4 er 4 er sepet oluşturarak ayrı ayrı sipariş geçtim umarım beni de engellemezler 😅 hemde garip bir şekilde amazon kargoları tek seferde yollamıyor geçen seferde de öyle olmuştu en az 2-3 ayrı paket şekilde kargoya veriyorlar anlamadım niye böyle.

Son düzenleme:
Hayır hocam maalesef ki birleşme olmuyor hatta ben bayağı kitap alacaktım sırf birleşmediğinden 500 liraya %10 indirim olan ama 4 al 3 öde kampanyası olmayan kitaplardan %10'luk indirimle 50 TL düşürüp sipariş geçtim (yoksa 4 al kampanyasını devreye sokuyor sistem) onun ardından 4'er 4'er grup haline getirerek ayrı ayrı siparişler geçtim ki tüm kitapları birleştirince listedeki en ucuz olanlarda indirim uyguluyordu bu sayede listeleri parçalara bölerek pahalı kitapları bedavaya getirmiş oldum (haklı olarakdan ne uğraşmışsın diyeceksiniz ama ne yapalım öğrenciyiz 20 Lira'nın bile değeri var bizim için ve 700-800 lirayı harcama sebebim sonradan zorda olsa satabilme ihtimalim ve fiyatların artacak olması yoksa 5-10 kişi dışında ülkede kitap okuyan kalmayacak 😔).

Hocam %10 indirim almak için 500 liralık kitap sepeti oluşturdum (4 al kampanyası olmayanlardan) ardından bir sepette en ucuz kitapları bedava yaptıklarından ve daha çok indirim alabilmek için kitapları 4'er 4'er sepet oluşturarak ayrı ayrı sipariş geçtim umarım beni de engellemezler 😅 hem de garip bir şekilde Amazon kargoları tek seferde yollamıyor geçen seferde de öyle olmuştu en az 2-3 ayrı paket şekilde kargoya veriyorlar anlamadım niye böyle.

Ben de kitap aldım ama tek sipariş geçtim senin gibi yapsaydım keşke.

Ben de kitap aldım ama tek sipariş geçtim senin gibi yapsaydım keşke.
Ben de riske girip yaptım çünkü siparişlerin iptal olma durumu da vardı ama şimdilik bi sorun çıkmadı ama işin mantıksız kısmı sepetinde 150 liralık kitap da var 30 liralık kitap da ama gidip 30 liralık olanlar en ucuz olduğundan onları bedava yapıyor sistem (ayrı alınca atıyorum 150, 130, 130 ve 120 liralık 4 kitap sepetinizde olsa 120 tl bedava olmuş oluyor).

Ben de riske girip yaptım çünkü siparişlerin iptal olma durumu da vardı ama şimdilik bir sorun çıkmadı ama işin mantıksız kısmı sepetinde 150 liralık kitap da var 30 liralık kitap da ama gidip 30 liralık olanlar en ucuz olduğundan onları bedava yapıyor sistem (ayrı alınca atıyorum 150, 130, 130 ve 120 liralık 4 kitap sepetinizde olsa 120 TL bedava olmuş oluyor).

Haklısın onu bende fark ettim fakat senin gibi yapmak aklımın ucundan geçmedi o an.

Merhaba,

Bu başlığı gördüm, biraz baktım ardından 4x1kg basmati pirinç alayım dedim, "bir hanenin temel ihtiyaç sınırını aşıyor olması nedeniyle kabul edemiyoruz" diye iptal etti Amazon. Müşteri temsilcisine bağlandım 4kg basmatiyle stokçu mu olduk diye, hesap uzmanı'na ilettik dedi. Hesap uzmanından da şöyle bir mail geldi "iptal edilen *** numaralı siparişteki ürünleri yine de almak istiyorsanız, 72 saat içinde yeni bir sipariş vermenizi rica ederiz.". Bir daha sipariş verdim, yok yine aynı hata. Müşteri temsilcisine tekrar bağlandım gülerek, 72 saat sonra sipariş verebilirsiniz dediler. Hikaye bu kadardı. 😁

Dün gece ben de aynı sorunu yaşadım. 4 kitap satın aldım aynı mail geldi, müşteri hizmetleri de 72 saat sonra düzelecek, talebinizi aldık vs. diye zırvaladı. Umarım düzelir. Daha önce de bir kampanya döneminde başıma gelmişti bu durum.

Dün gece ben de aynı sorunu yaşadım. 4 kitap satın aldım aynı mail geldi, müşteri hizmetleri de 72 saat sonra düzelecek, talebinizi aldık vs. diye zırvaladı. Umarım düzelir. Daha önce de bir kampanya döneminde başıma gelmişti bu durum.
72 saat sonra aldım, trajikomik mevzu. amazondan beklemezdim ama maalesef vaziyet bu 😅

Yeni konular

Geri
Yukarı