Amazon'dan alınan Acer Nitro 5 laptopun iadesi nasıl yapılır?

Muhammet0614

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, 22 Ocak'ta aldığım Acer Nitro 5 laptopu iade etmek istiyorum. Laptopu bu süre boyunca kullandım fakat ısısı olsun, fan sesi olsun memnun kalmadım. Laptop kozmetik olarak vs. herhangi bir sıkıntı söz konusu değil sıfır haliyle duruyor. Satıcı: Amazon Turkey Perakende Hizmetleri Limited Şirketi.

İade et kısmında 22 Şubat tarihine kadar iade edilebilir yazıyor. Laptopu aldığım sitede özelliklerinde Linux işletim sistemi yazıyor fakat açılırken koyduğum fotoğraftaki gibi yazılar geldi yani herhangi bir işletim sistemiyle başlamadı. Şu anda Windows kurdum. Gönderirken ne yapmam gerekiyor? Bu konuda tecrübeli iseniz yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler

Screenshot_20240204_040048_Gallery.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, 22 Ocak'ta aldığım Acer Nitro 5 laptopu iade etmek istiyorum. Laptopu bu süre boyunca kullandım fakat ısısı olsun, fan sesi olsun memnun kalmadım. Laptop kozmetik olarak vs. herhangi bir sıkıntı söz konusu değil sıfır haliyle duruyor. Satıcı: Amazon turkey perakende hizmetleri limited şirketi.

İade et kısmında 22 şubat tarihine kadar iade edilebilir yazıyor. Laptopu aldığım sitede özelliklerinde Linux işletim sistemi yazıyor fakat açılırken koyduğum fotoğraftaki gibi yazılar geldi yani herhangi bir işletim sistemiyle başlamadı. Şu anda Windows kurdum. Gönderirken ne yapmam gerekiyor? Bu konuda tecrübeli iseniz yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Eki Görüntüle 2106645

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
şu videoyla freedosa çevir gönder gitsin.

Amazon iade konusunda sıkıntı çıkarmıyor. Kaldı ki 15 gün koşulsuz şartsız iade edebilirsiniz. Bence vakit kaybetmeden iade talebi oluşturun. İlk iş günü de kargo ile gonderirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı