Amazon'dan mouse alınır mı?

ahmetzort

Picopat
Amazon.com.tr arkadaşlar merhaba. Arkadaşım için mouse bakmıştık. Bu kafamıza yattı ama zamanında Razer mousların çok fazla piyasada sahtesinin oldugunu görmüştüm. Bu attıgım linkte bir sorun yaşar mıyım? Bilgilendirirseniz sevinirim.

amazon.PNG

Hocam aynı mağaza 😀 ama bu sitedeki mağaza puanı daha yüksek. Amazonda iade işlemleri diğer online satış sitelerine göre daha rahat geçtiği için benimde sizin gibi ilk tercihim amazon oluyor. Ama satıcı faktörü de önemli sonuçta sizin kararınız.

Hocam aynı mağaza 😀 ama bu sitedeki mağaza puanı daha yüksek. Amazon'da iade işlemleri diğer Online satış sitelerine göre daha rahat geçtiği için benim de sizin gibi ilk tercihim Amazon oluyor. Ama satıcı faktörü de önemli sonuçta sizin kararınız.

Vallahi daha ucuza bu kadar iyisini bulamadık 500 600 TL'ye leş gibi mousları satıyolar ama bunada güvenemedik.

Şimdi sizi şüpheye düşürmüş gibi oldum ama birkaç kez sorun yaşadığım için direk mağazayı ele alarak yazdım ama amazondan sipariş geçmeniz sizin yararınıza dediğiniz gibi fiyatlar maalesef yükseldi. Geldiğinde kontrolleri sağlar, umarım sorun yaşamazsınız.

Geri
Yukarı