AMD Adrenalin, Eski Sürüme Yükseltmesi

Arkadaşlar bilgisayara yeni format attım. AMD Adrenalin güncellemesini indirdim yükledim ama şöyle bir sorun var eski sürücüyü yüklememi istiyor. Şu anki sürüm 18.12.3, yeni dediği sürüm 18.12.2, Acaba normal sürümün üzerine mi kurmam lazım adrenalin sürümünü?
Ekran Görüntüsü (1).png

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende buna benzer bir sorunla karşılaşıyordum sonra sitesinden en son sürümü indirip 'Temiz Kurulum' seçeneği ile yükleyince düzeldi.

Siz "Optional" seçeneği seçip yüklemişsiniz. Bir nevi deneme sürümü. Oradaki "Recommended" kararlı sürüm oluyor. Düşürmenize gerek yok ben de isteğe bağlı sürümü kullanıyorum. Herhangi bir sorun yaşamadım.

Siz "Optional" seçeneği seçip yüklemişsiniz. Bir nevi deneme sürümü. Oradaki "Recommended" kararlı sürüm oluyor. Düşürmenize gerek yok ben de isteğe bağlı sürümü kullanıyorum. Herhangi bir sorun yaşamadım.
Evet en güncel diye 18.12.3 sürümü önerenler oluyor ancak opsiyonel olarak sunulan bir sürüm.
Bir problem yaşamadığınız sürece değiştirmene gerek yok.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı