AMD AM4 Soket Plastiği

BarışCan986

Centipat
IMG_20200508_152548.jpg

Hocam o SATA kablosunu çözdüm SSD için yollamışlar onu SSD almamıştım ben bunları nereye takacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu parçalar AMD uyumlu bazı CPU soğutucular için gerekli. Toplama olarak aldığınıza ve bu parça takılı gelmediğine göre CPU soğutucunuz bu parçaya ihtiyaç duymuyor. Anakartın kutusuna koyun, ihtiyacınız yok bu parçalara.

Bu parçalar AMD uyumlu bazı CPU soğutucular için gerekli. Toplama olarak aldığınıza ve bu parça takılı gelmediğine göre CPU soğutucunuz bu parçaya ihtiyaç duymuyor. Anakartın kutusuna koyun, ihtiyacınız yok bu parçalara.

İşlemcinin kendi stok soğutucusunu kullanıyor ileride başka bir soğutucu alırsam kullanmak için var bu parçalar değil mi?

Bir de hocam B450 S2H anakart aldım içinden bayağı fazla vida çıktı onlar yedekler mi?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı