Anakarta elektrik gitmesi

ygtslck01

Hectopat
Daha fazla  
Anakarta elektrik gitmesi klavyeye dahi geliyor evde topraklı priz yok topraklama yaptırmayı deneyeceğim ya da sıfırlama yaptırım belki fakat şu anlık ne yaparsam bunu önleyebilirim plastik vida ile yükseltsem bir işe yarar mı yoksa illa prizi sıfırlama ya da topraklama şart mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Anakarta elektrik gitmesi klavyeye dahi geliyor evde topraklı priz yok topraklama yaptırmayı deneyeceğim ya da sıfırlama yaptırım belki fakat şu anlık ne yaparsam bunu önleyebilirim plastik vida ile yükseltsem bir işe yarar mı yoksa illa prizi sıfırlama ya da topraklama şart mı?
Bilgisayarı kapattıktan sonra yeni nesil anakartlarda elektrik gitmeye devam eder.
Benimde klavyemin mouse'umun vesaire ışıkları yanmaya devam ediyor.
Yani bu bir sorun değil.
Sanırım bios ayarlarında bunun ayarı vardır eğer rahatsız olduysan ordan bakabilirsin.

Bilgisayarı kapattıktan sonra yeni nesil anakartlarda elektrik gitmeye devam eder.
Benimde klavyemin mouse'umun vesaire ışıkları yanmaya devam ediyor.
Yani bu bir sorun değil.
Sanırım bios ayarlarında bunun ayarı vardır eğer rahatsız olduysan ordan bakabilirsin.
Demek istediği kasaya dokununca elektrik çarpıyor.

Yiğit akıcılığa çözüm bulabildin mi aynı sorun bende de var, bazen klavyeye dokununca elektrik çarpıyor. Acaba akıcı olmamasını nedeni topraklama mı ?

Yiğit akıcılığa çözüm bulabildin mi aynı sorun bende de var, bazen klavyeye dokununca elektrik çarpıyor. Acaba akıcı olmamasını nedeni topraklama mı?

Vallahi bende 1.5 yıldır bulamadım hala çözülmedi yani şimdi Online UPS aldım onla deniceğim olmadı topraklama yaptırmaya çalışacağım ya da prize emı filtre alacağım.

Sonuçlarını paylaşırsan çok memnun olurum.

Aldım geldi şu an fakat sanki pek değişen bir şey olmadı mouse biraz iyi oldu gibi ağırlığı gitti gibi yani. Ama FPS droplar ve akıcılık düzelmedi iade edeceğim gibi belki de üçlü prize takmamam gerekiyor ya da topraklama lazım eve anlamadım vallahi olmadı kasayı ve monitörü sevise götüreceğim ikisi de yeni ama belki problem olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı