Android Telefonlar İçin Canlı Duvarkağıdı ve Çözünürlük Ayarlama

gelenerfaruk

Hectopat
Herkese merhaba.

Android işletim sistemi olan telefon almaya karar verdim, herkes gibi almadan önce biraz araştırma yapıp nasıl bir model ve donanıma ihtiyacım olduğunu kurcaladım.

Almak istediğim iki farklı markanın iki modeli var, ( OnePlus 7 Pro ve Huawei Mate 20 Pro ) bu modellerin ekran çözünürlüğü ve canlılığı donanımsal özelliklerinin yanında almak için ayrı sebebim oldu.

Bu marka ve modeller için veya her hangi bir android altyapısına sahip telefon için kendi duvar kağıtlarımı ve ikonlarımı yapmak istiyorum.

Bu yapmak istediğim yazılımsal değişiklikler için kullanılan bir bilgisayar yazılımı, yol, yöntem vs. var mı? Özellikle 1440x3120 (QHD+) Pixel çözünürlükte yapabilir miyim yada yapılabilir mi? Bilgi verebilir misiniz veya kullananlar varsa yol gösterebilirler mi?

Teşekkürler.

NOT: Android'in kendi uygulama mağazasında bulunan hazır ürünleri kullanmak istemediğim için böyle bir başlık açma gereği duydum, hazır android uygulamalarında ürünleri ayrıca gereksiz pahalı buluyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı