Antidepresan kullanan polis olabilir mi?

khamis1207

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, ben 3 yıl önce yaklaşık 5-6 boyunca antidepresan kullandım ''Gyrex'' uyku bozukluğum vardı. Ancak herhangi bir psikolojik rahatsızlığım yok. Sizce bir sorun olur mu olabilir miyim? Bilgisi olan var mı ya da memur olabilir miyim?

Birşey olmaz olabilirsin. Kullandığın ilaç geçmişini görüyorlar zaten. Ağır bir durum olsa görürler zaten. Kısa süreli kullanımlarda sıkıntı olmaz. Ama yıllardır antidepresan kullananlar olamaz tabi.

Birşey olmaz olabilirsin. Kullandığın ilaç geçmişini görüyorlar zaten. Ağır bir durum olsa görürler zaten. Kısa süreli kullanımlarda sıkıntı olmaz. Ama yıllardır antidepresan kullananlar olamaz tabi.
İki yıl a tek bakıyorlar diye biliyorum. Ancak benim kullandığım ilaç birazcık ağırmıs ve e nabızda tanı da yok

Merhaba, ben 3 yıl önce yaklaşık 5-6 boyunca antidepresan kullandım ''Gyrex'' uyku bozukluğum vardı. Ancak herhangi bir psikolojik rahatsızlığım yok. Sizce bir sorun olur mu olabilir miyim? Bilgisi olan var mı ya da memur olabilir miyim?
Dostum bende Jandarma personeliyim şayet bahse konu ilacı psikiyatri bölümünden temin ediyorsan sorun olabilir. Bir çok arkadaşım sağlık heyeti esnasında küçük yaşta iken dikkat bozukluğu nedeni ile psikiyatriye gittikleri için maalesef elendiler.

İki yıl a tek bakıyorlar diye biliyorum. Ancak benim kullandığım ilaç birazcık ağırmıs ve e nabızda tanı da yok
İki yıl değil tamamına bakıyorlar

E nabız da tanıya gerek yok onlar geçmişte kullandığın ilaçları görüyor. 6 ay boyunca kullanmak çok da birşey değil. Şuan çoğu insanın gecmisinde ufak bir süre antidepresan kullanmışlığı vardır.

Dostum bende jandarma personeliyim şayet bahse konu ilacı psikiyatri bölümünden temin ediyorsan sorun olabilir. Birçok arkadaşım sağlık heyeti esnasında küçük yaşta iken dikkat bozukluğu nedeni ile psikiyatriye gittikleri için maalesef elendiler.

İki yıl değil tamamına bakıyorlar.

Evet psikiyatriden aldım ancak iki yıla kadar bakıyorlar diye biliyorum. Sizce bir problem olur mu?

Evet psikiyatriden aldım ancak iki yıla kadar bakıyorlar diye biliyorum. Sizce bir problem olur mu?
Dediğim gibi dostum bir çok elenen arkadaşlarım, tanıdıklarım oldu ve basit bir dikkat bozukluğu nedeniyle. Sana tavsiyem herhangi bir sağlık problemin yoksa devam etmemen.

Dediğim gibi dostum bir çok elenen arkadaşlarım, tanıdıklarım oldu ve basit bir dikkat bozukluğu nedeniyle. Sana tavsiyem herhangi bir sağlık problemin yoksa devam etmemen.
Bu sorunu da iki yıl içerisinde değil küçük yaşta gitmiş oldukları tedavi nedeniyle elendiler.

Geri
Yukarı