Appdata'daki dosya 74GB yer kaplıyor

Disk temizlemede bu seçeneği seç.

Screenshot_1.png

Ardından sende burada Windows Update olacak. Update dosyalarını seç.

Screenshot_2.png

Üstte diğer seçenekler bölümünü temizle. Bu, en son sistem geri yükleme hariç diğerlerini silecek.

Screenshot_3.png

Dosya Ekleri

• Screenshot_3.png
    Screenshot_3.png
    8,8 KB · Görüntüleme: 69
Yardımlarınız için çok teşekkürler. Windows desteğe de sordum onlarda dosyanın zararsız olduğunu silebileceğimi söylediler. Ancak el ile silemezmişim sizin dediğiniz gibi Disk temizleme ile yapmam gerekiyormuş ki onu beceremedim. Ben yinede wizTree uygulamasından elimle sildim. Normalde uygulama olmasa dosyaya erişimim bile yok.

Yardımlarınız için çok teşekkürler. Windows desteğe de sordum onlarda dosyanın zararsız olduğunu silebileceğimi söylediler. Ancak el ile silemezmişim sizin dediğiniz gibi disk temizleme ile yapmam gerekiyormuş ki onu beceremedim. Ben yine de wiztree uygulamasından elimle sildim. Normalde uygulama olmasa dosyaya erişimim bile yok.

Peki elle sildiğin zaman işe yaradı mı? Ben de aynı uygulamadan baktım ve 76 GB yer kaplıyor. Eğer bir sorun çıkmadıysa sende, bende "wiztree" uygulamasından sileceğim. Teşekkürler.

Peki elle sildiğin zaman işe yaradı mı? Ben de aynı uygulamadan baktım ve 76 GB yer kaplıyor. Eğer bir sorun çıkmadıysa sende, bende "wiztree" uygulamasından sileceğim. Teşekkürler.
Hocam sildiniz mi? Sonuç ne oldu?
Windows güncelleştirmelerini yaparken eğer yerel ağdaki bir bilgisayar da aynı güncelleştirmeyi indirmişse Windows'un repolarından indirmek yerine o bilgisayardan çeker. Aynı şekilde senin bilgisayarın da bu dosyaları yerel ağda paylaşan bir bilgisayar olabilir. Bu dosya da indirdiğin veya gönderdiğin dosyaların bir önbelleği.
Hocam konuyu güzel anlatmışsınız teşekkürler. Peki bu dosyayı silersem bir sıkıntı oluşur mu?

Son düzenleme:
Windows + r ile çalıştır'ı açın %temp% yazıp içindeki her şeyi silin. Bende de aynı sorun olmuştu aklıma ilk bu geldi yapmıştım ve düzelmişti.

Yeni konular

Geri
Yukarı