Appgalery üstünde çizim uygulamaları mevcut mu?

furkan_1230987

Femtopat
Yer
Hatay a--
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İntel hd graphics 4600 İntel i5 4. nesil 8gb ram 256gb ssd
(yenisi alınacak)
Merhaba, kendime tasarım işlerini ve çizim yapabileceğim bir tablet arıyorum ve ipad 9. nesil (kalem ve klavye) bulmuştum fakat daha düşük fiyata Huawei'nin bu modelini buldum. Özellikle ekranı çok iyi olduğu için bunu tercih etmek daha mantıklı geliyor fakat appgalery nasıl gelişti? iPad tarzı uygulamaları kullanabilecek miyim? Şimdiden cevap vereceklere teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Notablity yok Huawei'de. Ama istersen apk olarak Sketchbook indirebilirsin.

Huawei alırsanız işlemcisi mükemmel. Bende 2018 model Samsung tablet var, Snapdragon işlemcisi var. Çok az performans düşüşü oldu.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230630-115826_CPU-Z.jpg
    Screenshot_20230630-115826_CPU-Z.jpg
    60,8 KB · Görüntüleme: 20
Notablity yok Huawei'de. Ama istersen APK olarak sketchbook indirebilirsin.

Huawei alırsanız işlemcisi mükemmel. Bende 2018 model Samsung tablet var, Snapdragon işlemcisi var. Çok az performans düşüşü oldu.

Hocam ben çok anlamıyorum telelfon işlemcilerinden A13 bionic nasıl bir işlmecildir? Ayrıca HarmonyOS'ta iOS optimizasyonu var mıdır?

Hocam ben çok anlamıyorum telelfon işlemcilerinden A13 bionic nasıl bir işlmecildir? Ayrıca HarmonyOS'ta iOS optimizasyonu var mıdır?
Hocam Huawei güzeldir hız olarak. Ben Huawei Mate 20 Lite'yi abartısız 50 kere yere düşürmüşümdür, hâlâ kamerası çok güzel çekiyor. Bir de tamir görmüş telefon. Ve tekrardan ekran kırıldı. Ekran hızı olarak Huawei önde. Cihaz alırken işlemcisine bakın. Snapdragon veya Hisilicon Kirin ise o cihazdan uzun süre randuman alırsınız. Exynos ise o cihaz ilk başta güzeldir, fakat sonradan ciddi bir performans düşüşü yaşar. Benim tavsiyem Snapdragon, Huawei tablet Snapdragon işlemci yani iyi bir işlemci. Ekran konusuna gelecek olursak; Huawei 120hz ile çok daha önce bir ekran. Bence Huawei alın. Ama çizim yapacaksanız, eldivensiz yapamazsınız bildiğim kadarıyla Huawei'de.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230630-121239_Opera.jpg
    Screenshot_20230630-121239_Opera.jpg
    112,1 KB · Görüntüleme: 20
Hocam Huawei güzeldir hız olarak. Ben Huawei Mate 20 Lite'yi abartısız 50 kere yere düşürmüşümdür, hâlâ kamerası çok güzel çekiyor. Bir de tamir görmüş telefon. Ve tekrardan ekran kırıldı. Ekran hızı olarak Huawei önde. Cihaz alırken işlemcisine bakın. Snapdragon veya Hisilicon Kirin ise o cihazdan uzun süre randuman alırsınız. Exynos ise o cihaz ilk başta güzeldir, fakat sonradan ciddi bir performans düşüşü yaşar. Benim tavsiyem Snapdragon, Huawei tablet Snapdragon işlemci yani iyi bir işlemci. Ekran konusuna gelecek olursak; Huawei 120Hz ile çok daha önce bir ekran. Bence Huawei alın. Ama çizim yapacaksanız, eldivensiz yapamazsınız bildiğim kadarıyla Huawei'de.

Hocam kalem alacağım zaten 700 800 arası bir şey Apple gibi uçurmamışlar😀Ayrıca 120 Hz olduğunu bilmiyordum ve bu çok iyi o fiyata 120Hz bulacağımı sanmazdım

Hocam kalem alacağım zaten 700 800 arası bir şey Apple gibi uçurmamışlar😀Ayrıca 120 Hz olduğunu bilmiyordum ve bu çok iyi o fiyata 120Hz bulacağımı sanmazdım
Hocam size tavsiyem kalem alırken ucuza kaçıp disk uçlu almayın. Hemen kopuyor. Ben aldım, koptu. Şimdi Ally K-2260 düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı