Apple Mac satılırken, Apple ID'den çıkış yapılmamış olması sorun yaratır mı?

Edmond dantes

Kilopat
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
Meslek
Dijital Tasarımcı
Arkadaşlar merhaba, eski Mac mini'yi satmadan önce komple sıfırlayıp Apple ID'den çıkış yapmıştım ama zannedersem sıfırlama işlemi tamamlanmadığı için Apple ID'den çıkış yapmamış. Sattığım arkadaş kurulum yapmak için benden bilgilerimi istedi cihaz devam etmiyormuş sanırım ekteki görseli attı bana. Ayrı şehirlerde olduğumuz için gidemedim yanına ve şifremi verip hemen sonrasında değiştirdim şifremi ancak hala içimde bir şüphe var acaba neye dikkat etmeliyim atladığım bir detay var mıdır sizce?

iCloud adresine giriş yaparak, aygıtınızı kaldırabilirdiniz ama şifrenizi verdikten sonra giriş yapabildiyseniz ve şifrenizi değiştirdiyseniz sorun yok. Aygıt kaldırma işleminin yapılıp yapılamadığını, iCloud adresinden kontrol edebilirsiniz.

iCloud adresine giriş yaparak, aygıtınızı kaldırabilirdiniz ama şifrenizi verdikten sonra giriş yapabildiyseniz ve şifrenizi değiştirdiyseniz sorun yok. Aygıt kaldırma işleminin yapılıp yapılamadığını, iCloud adresinden kontrol edebilirsiniz.
Ya aslında daha satmadan çok önce bunu gerçekleştirmiştim ancak buna rağmen böyle bir durum gerçekleşti nedenini anlamadım

Yeni konular

Geri
Yukarı