Aras Kargo ürünü göndermiyor

Dangdro

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar Hepsiburada'dan telefon sipariş ettim. 2 Ocak'ta kargoya verildi ve 2 Ocak'ı 3 Ocak'a bağlayan gece saat 02: 15'de ege transfer merkezine geldi. Geldikten birkaç dakika sonra sisteme merkezden şubeye doğru yola çıktığı yazılmış. Vardığı bilgisi yazılmamış. Aras kargo MH bilgimiz yok diyorlar. Urla şubesi telefonları açmıyor vs. bu cumartesi gittim şubeye, mağazadaki eleman burada çok kargo var gelmişmi gelmemişmi bakamam dedi. Bugün 6 Ocak ve hala geri dönüş yok. MH çalışanı şikayet oluşturduk size dönerler dedi geri dönen yok. Hepsiburada'nın olayla alakası yok biz de şikayet oluşturalım dediler. Sizce ne yapmalıyım? Şikayetvar'a da yazdım. Kargonun kaybolmasından korkuyorum açıkçası.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bayiye gittikten sonra "Tüketici Hakem Heyetine başvuracağım siz görürsünüz dava açacağım" falan gibisinden dersen korkup teslim ederler etmezlersede gidip başvurmanı öneririm. Oda çözüm bulmadı diyelim dava açarsın. Benimde saatimi yan apartmanda hiç tanımadığımız birine siz bu adamı tanıyormuşsunuz alın deyip bırakmışlardı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı