Arctis 3 vs Razer BlackShark v2X

Arctis 3 kullanmadım ama BlackShark v2x kullanıyorum, memnunum. Artıları olarak: ses kalitesi güzel, frekans aralığı iyi, mikrofonu kaliteli, malzeme kalitesi güzel, kafanıza rahat oturuyor, kulağınızı tam sarıyor, pedleri güzel, ses açma kapama direkt kulaklığın sol tarafında olması hoş. Eksileri olarak: mikrofonu çıkmıyor, esnek yapıda değil.

Arctis 3 kullanmadım ama BlackShark v2X kullanıyorum, memnunum. Artıları olarak: Ses kalitesi güzel, frekans aralığı iyi, mikrofonu kaliteli, malzeme kalitesi güzel, kafanıza rahat oturuyor, kulağınızı tam sarıyor, pedleri güzel, ses açma kapama direkt kulaklığın sol tarafında olması hoş. Eksileri olarak: Mikrofonu çıkmıyor, esnek yapıda değil.

Hocam mouse SteelSeries olduğu için almak istiyorum sizce arasında çok ses kalitesi farkı var mıdır?

Sitede karşılaştırmalarına baktım, Razer'ın frekans aralığı daha iyi ama ses kalitesi olarak Artctis 3 diyorlar. Bu arada Razer'ın gürültü önleyicisi daha iyi, onu yazmayı unutmuşum.

Hocam çok kararsız kaldım

Sitede karşılaştırmalarına baktım, Razer'ın frekans aralığı daha iyi ama ses kalitesi olarak Artctis 3 diyorlar. Bu arada Razer'ın gürültü önleyicisi daha iyi, onu yazmayı unutmuşum.

Hocam kablosu dolanıyor mu benim için çok önemli

Geri
Yukarı