Çözüm Arctis 7 Düşük Ses Sorunu

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

kaanakbulut

Hectopat
Arkadaşlar öncelikle bir bilgisayarcı değilim o yüzden konuya çok hakim olmasam da bu sorunu benim gibi yaşayanlar da bu kulaklığın artık gerçek zevkini yaşasın istiyorum. Çünkü bütün internette, forumlarda bu kulaklığı yerden yere vuruyorlar. Benim sorunum ses sanki çok azdı kulaklıkta. Uzun uğraşlardan sonra da bilgisayardaki Realtek gibi driver'ları silip kulaklığın Wi-Fi adaptörünü PC'den ayırıp, kulaklığın sol tarafındaki süngerin altındaki reset düğmesine 20 saniye basılı tuttuktan sonra kulaklığın driverlarını sildim ve PC'ye reset attım. Wi-Fi apatörünü taktım, kulaklığı yeniden tanıttım ve sesin mükemmelliği. Engine 3'ü yeniden kurup şu an sesin mükemmelliğiyle verdiğim paranın sonunda sonuçlarını yaşıyorum. Umarım herkese faydalı olur.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı