Arma 3 DLC almak gerekli mi?

Preff

Hectopat
Merhaba yakın bir tarihte Arma 3 satın aldım fakat biraz araştırdım. Bu oyunun çoğu kısımları DLC gerektiriyormuş. (Online vs.) Sizce DLC alınır mı? Yoksa Arma 3 tek basına yeterli midir? Ona vereceğim parayla başka oyunlar almak daha mı mantıklı olur?

RP sunucuları için hangi DLC almak gerekli.
Simdi soyle silah kiyafetler arabalar dlc oluyor bazi araclarin surucu kismina binemezsin suremezsin yani silahi yerden alamazsin ama magazadan direkt kendin alirsan sikinti olmaz

Ben sana apex dlc al derim alirsin gider marksmen durbun takarsin yine reklam gelir

Onceden dosyalari degistiriyordun tum dlcler geliyodu fixlediler onu indirimde olmadan asla alma alacaksanda 10-15 liraydi hepsi

Simdi soyle silah kiyafetler arabalar DLC oluyor bazi araclarin sürücü kismina binemezsin suremezsin yani silahi yerden alamazsin ama magazadan direkt kendin alirsan sıkıntı olmaz.

Ben sana Apex DLC al derim alirsin gider marksmen durbun takarsin yine reklam gelir.

Onceden dosyalari degistiriyordun tum DLC'ler geliyordu fixlediler onu indirimde olmadan asla alma alacaksanda 10-15 liraydi hepsi.

Hocam şimdi Apex ve marksmen DLC'ler indirimle beraber toplam 200 TL yapıyor yani alayım mı sence.

Marksmen keskinci nisanci agirlikli silahlaein dlc apexde hem arac kiyafet silah var

200 e ikisi pahali ama 20 kasimda malum dolar muhabbeti bi sey diyemem bence armayi oynama iade et direkt biz 10k falan oynadik bu oyunu ama 2017 2020 zamanlariydi 3-4 tr sunucu cardi full cekersi su an acilanlar haftada bir kapaniyor anca koth oynarsin

Marksmen keskinci nisanci agirlikli silahlaein DLC Apex'de hem arac kiyafet silah var.

200'e ikisi pahali ama 20 Kasım'da malum dolar muhabbeti bir şey diyemem bence armayi oynama iade et direkt biz 10k falan oynadik bu oyunu ama 2017 2020 zamanlariydi 3-4 TR sunucu Card'i Full cekersi su an acilanlar haftada bir kapaniyor anca koth oynarsin.

Arkadasımdan doğum günü hediyesi olarak geldi iade edilmez daha hocam ya.

Simdi soyle silah kiyafetler arabalar DLC oluyor bazi araclarin sürücü kismina binemezsin suremezsin yani silahi yerden alamazsin ama magazadan direkt kendin alirsan sıkıntı olmaz.

Ben sana Apex DLC al derim alirsin gider marksmen durbun takarsin yine reklam gelir.

Onceden dosyalari degistiriyordun tum DLC'ler geliyordu fixlediler onu indirimde olmadan asla alma alacaksanda 10-15 liraydi hepsi.

Bu dediğiniz reklam muhabbeti tam olarak nedir yani mesela dürbünü takabiliyorum bir reklam geliyor ve o reklamı kapatıp devam edebiliyor muyum yoksa o dürbünü takmama hiç izin vermiyor mu?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı