Aşık olmak

Emir Usta

Hectopat
Daha fazla  
Hiç tanımadığım bir kıza aşık oldum. Sadece Instagram'dan rastgele eklerken bir kız çok dikkatimi çekti. Öne çıkanlarına bakarken kalbim küt küt atmaya başladı. Yalnız ilk sohbeti nasıl başlatacağımı bilmiyorum. Kıza kusursuz bir erkek görünümü vermek istiyorum ve normal kız arkadaşlarımla konuşmak çok kolay ama sevince açacak konu bulamıyorum.

Karşısında donup kalıyorum. Aslında kız benim eski bir kız arkadaşımın arkadaşı (sanırsam) ve o kızdan yaklaşık 1 yıldır haber alamıyorum acaba onu sorarak mı başlasam konuya. Çok fena oldum ve kız kafa dengi gibi duruyor çünkü öne çıkanlarında "la bize her yer angara" şarkısını koymuştu bayağı etkilendim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hiç tanımadığın kızın fotoğrafını görüp nasıl kalbin güt güt atıyor, aşık oluyorsun? Çok mu güzel kız? Böyle bir yokluk olamaz arkadaş. Sosyal hayatın nasıl?

Hocam siz aşık olmadınız sadece beğendiniz. O sizi tanımıyor sizde onu. Böyle aşık olmak diye bir tabir yok yani. Tanışmak istiyorsanız reels atmayı deneyebilirsiniz yada takip isteği falan.

Hiç tanımadığım bir kıza aşık oldum. Sadece Instagram'dan rastgele eklerken bir kız çok dikkatimi çekti. Öne çıkanlarına bakarken kalbim küt küt atmaya başladı. Yalnız ilk sohbeti nasıl başlatacağımı bilmiyorum. Kıza kusursuz bir erkek görünümü vermek istiyorum ve normal kız arkadaşlarımla konuşmak çok kolay ama sevince açacak konu bulamıyorum.

Karşısında donup kalıyorum. Aslında kız benim eski bir kız arkadaşımın arkadaşı (sanırsam) ve o kızdan yaklaşık 1 yıldır haber alamıyorum acaba onu sorarak mı başlasam konuya. Çok fena oldum ve kız kafa dengi gibi d

Karşısında donup kalıyorum. Aslında kız benim eski bir kız arkadaşımın arkadaşı (sanırsam) ve o kızdan yaklaşık 1 yıldır haber alamıyorum acaba onu sorarak mı başlasam konuya. Çok fena oldum ve kız kafa dengi gibi duruyor çünkü öne çıkanlarında "la bize her yer angara" şarkısını koymuştu bayağı etkilend
sen sadece beğenmişsin kızı aşık olmak böyle bi şey değil

uruyor çünkü öne çıkanlarında "la bize her yer angara" şarkısını koymuştu bayağı esen sade

Yeni konular

Geri
Yukarı