Aşırı sevgisizliklik ve ilgisizlik

Kanekiyi severim

Hectopat
Daha fazla  
Ailem dışında kimseden arkadaşça ya da aşk anlamında bir ilgi görmedim. Hatta zamanla o kadar kötü bir duruma geldimki birinin beni sevebileceğine falan inanmadım en ufak ilgiyi garipsemeye başladım ve ufacık ilgi gösteren kişiye bağlanıyordum ve aynı zamanda deli gibi herkese karşı kin tutuyor nefret besliyordum. Nefretle dolup taşıyorum tamamıyla hissizleşme yoluna doğru gidiyorum bu sadece duygu olarak değil acı olarak da hissisleşiyorum. Narsist bir kişiliğim olduğundan dolayı mı bilmiyorum ama bu duygular beni içten içe kemiriyor artık. Düzelmem gerekiyor ve bunu nasıl yapacağımı bilmiyorum. Terapi ya da psikiyatr demeyin zaten gidiyordum orayı da bıraktım önceki konularda bilen ya da hatırlayan var mıdır bilmiyorum da şizofrenlik kişilik bozukluğu gibi sebeplerden ötürü gittim ondan da bir şey çıkmadı. E bana ne oluyor o zaman?

Terapi ya da psikiyatr demeyin

EKT denilen bir zımbırtı var. Hafıza silme gibi bir şey. Hastanede yaptığım zaman bazı kişilere yaptılar. Anestezi yapılıyor ve yan etki olarak kısa süreli hafıza kaybı oluyor. Son çare buna gelebilir. Psikolojik hastalık çok zor. Yaşayan biri olarak biliyorum.

E bana ne oluyor o zaman?
İnsanlar kardeşim, insanlar yüzünden bu haldesin. Bağlandığın kişiler de büyük ihtimalle seni yarı yolda bıraktı, kendi kendine ayakta durman gerekiyor belli bir süreden sonra. Ne yazık ki mevcut dünya şartları bunu gerektiriyor, onun dışında bir kişiye çok bağlanma, sonucunu ne yazık ki sen çekersin.

Ekt denilen bir zımbırtı var. Hafıza silme gibi bir şey. Hastanede yaptığım zaman bazı kişilere yaptılar. Anestezi yapılıyor ve yan etki olarak kısa süreli hafıza kaybı oluyor. Son çare buna gelebilir. Psikolojik hastalık çok zor. Yaşayan biri olarak biliyorum.

Sizin ne sorununuz var?

Sizin ne sorununuz var?
Aslında ben EKT olmadım. Hastaneye yatış mevzusu oldu. O yüzden yaptıranlarını gördüm, doktorların kararı ile. Benimki bipolar duygulanım bozukluğu olarak geçiyor. Artık doktor bana 2 ayda bir gelmemi söyledi. İyileştiğimin göstergesi olarak kanısındayım.

Yeni konular

Geri
Yukarı