Assetto Corsa için grafik ve gökyüzü önerisi

yex_emre

Picopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba, arkadaşla Assetto Corsa girmeye başladım ve oyun hoşuma gitti. Bende biraz daha grafikleri güzel yapmak için mod kurmak istiyorum (ve gökyüzü). Sorun şu ki hangi modu nasıl kuracağımı bilmiyorum. Mod önerirken nasıl kuracağımı söylerseniz sevinirim.

(Content Manager'dan giriyoruz Online.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Csp yerine light pack ve sol yerine Pure kullanırsan grafiklerin çok daha iyi yerlere gelir. İki dediğim şeyde paralı, light pack internette var Pure'yi satın almalısın (güncel kurla 34TL falan yani 1 dolar)

Pure'yi içindeki install.bat dosyasını kullanarak, lightpatchi de content Manager'e sürükleyip bırakarak kurabilirsin.

Csp yerine light pack ve sol yerine Pure kullanırsan grafiklerin çok daha iyi yerlere gelir. İki dediğim şeyde paralı, light pack internette var Pure'yi satın almalısın (güncel kurla 34TL falan yani 1 dolar)

Pure'yi içindeki install.bat dosyasını kullanarak, lightpatchi de content Manager'e sürükleyip bırakarak kurabilirsin.

Hocam sol ve csp şu an kurulu. Onları üzerine indirsem herhangi sıkıntı oluşur mu?Bu arada fotoğraflar cidden harika 😍

Hocam sol ve csp şu an kurulu. Onları üzerine indirsem herhangi sıkıntı oluşur mu? Bu arada fotoğraflar cidden harika 😍

Teşekkür ederim, sen indir ayarlarımı ücretsiz bir şekilde atarım. Hocam sana önerim araç ve harita modlarını yedekleyip assettoyu silip başdan yükle en iyisi temiz kurulum, yok ben uğraşamam diyorsan assettonun dosya konumunda uninstall sol var ona tıkla kaldır oradan Sol'ü komple, csp yide zaten delete patch deyip 1 tuşla silebiliyosun. Ha bu arada light patch 0.2.3 prewiev indirip kur csp yerine. Bu arada Pure'yi Patreon'dan satın al.

Teşekkür ederim, sen indir ayarlarımı ücretsiz bir şekilde atarım. Hocam sana önerim araç ve harita modlarını yedekleyip assettoyu silip başdan yükle en iyisi temiz kurulum, yok ben uğraşamam diyorsan assettonun dosya konumunda uninstall sol var ona tıkla kaldır oradan Sol'ü komple, csp yide zaten delete patch deyip 1 tuşla silebiliyosun. Ha bu arada light patch 0.2.3 prewiev indirip kur csp yerine. Bu arada Pure'yi Patreon'dan satın al.

Hocam kurdum, ilk başta güzeldi sonra heraslde birkaç ayar mı yaptım bilmiyorum ama girdiğimde ekranda koskocaman "u need csp 2.3.11 for the linear space" yazıyor. Nasıl düzeltebilirim?

Geri
Yukarı