Asus Cerburus Gaming Headset Eksik Yönleri

Efemfb123

Hectopat
Daha fazla  
Yarın vatan bilgisayardan asus cerburus kulaklığını almayı düsünüyorum. Kulaklığı kullanan arkadaşlar varsa eksik yönlerini söyleyebilir mi, konforlu ve müzik dinlemek için uygun mudur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yarın vatan bilgisayardan asus cerburus kulaklığını almayı düsünüyorum. Kulaklığı kullanan arkadaşlar varsa eksik yönlerini söyleyebilir mi, konforlu ve müzik dinlemek için uygun mudur?

7 nisan dan beri kullanıyorum, hiç bir sorununu görmedim. Bass ları muazzam müzik dinlerken kendini fark ettiriyor. Deri kulak yastıkları oldukça rahat kulağı içine alıyor dışardan sesleri nerdeye ℅100 oranında kesiyor. Tek eksik yönü boyutu ayarlanamıyor başka bir sıkıntısı yok ben oldukça memnunum :) Alabilirsin gönül rahatlığıyla

Kardeşim, 5 ay kadar oldu kullanalı sana şöyle diyim bu fiyata daha iyisi yok bence istatistik yaparsak en fazla 7 saat kulağımda kaldı ve bi acıtma olsun yada kulağı ağrıtma olsun olmadı yüksek ve tiz sesleri çok iyi veriyor ama bası tiz sese gör biraz kötü ha bu kötü demek değil seni her türlü idare eder cs go da ayak seslerini çok iyi takip edersin oynuyorsan eğer sesin nereden geldiğini çok iyi ayırt ediyor valla kötü yanı yok şu kablosu biraz hasar gördü o da benim yüzümden yani kablosu normal bir kablo iyi kullanırsan her türlü gider hoparlörüde iyi pek kullanmıyorum ama kullandığım zamanlar güzel ses alıyor benden bu kadar

Sent from my D6603 using Technopat Sosyal mobile app

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı