Asus K555UB Laptopa MacOS High Sierra kurulumu

S

Silinen üye 114179

Ziyaretçi
Merhaba. Asus K555UB bilgisayarımdaki Windows 10'a ek olarak macOS High Sierra yüklemek istiyorum. @claus moderatörümün şu bağlantıda hazırladığı rehber doğrultusunda 10.13.6 / Laptop sürümünü indirip USB'ye yazdım. Bilgisayarda SSD'de Windows 10 yüklü. 1TB HDD'nin bir kısmını ise HFS olarak biçimlendirdim.

Gerekli BIOS ayarlarını yaptıktan sonra asıl merak ettiğim şey bundan sonra ne yapacağım. Yani kuruluma başladıktan sonra bir sorun olması durumda Windows'a geri dönebilir miyim? Clover bootloader ne sırada yükleniyor veya bilgisayar macOS kurulumu bitmeden ve bittikten sonra yeniden başlatılırken "işletim sistemi seç" ekranı geliyor mu?

Bilgisayar Özellikleri
Intel® Core™ i5 6200U 2.3 GHz + Intel HD Graphics 520
NVIDIA® GeForce® 940M with 2GB DDR3
12 GB RAM

Son düzenleyen: Moderatör:
1-) Farklı sürücüler de olduğu için her ikisini de sorunsuz kullanabilirsin. İstediğin zaman istediğini kullanabilirsin.
2-) Clover başlangıçta seçimi soruyor.
3-) Kurulum gerçekten bu kadar basit.

Teşekkür ederim fakat bende "Bu disk bilgisayarı başlatmak için kullanılamaz" uyarısı çıktı kuruluma başlayamıyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı