ASUS ROG STRIX G16 sağ hoparlörden ses gelmiyor

Tolga Doğan

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba. Sağ hoparlörden ilk başta ses geliyor, daha sonra ses gidiyor. Sadece sol hoparlör çalışıyor. Sağ hoparlörün sesi kendi kendine kısılıyor ve ses gidiyor. Böyle bir sorun yaşayan oldu mu? Daha yeni aldım sıfır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Sağ hoparlörden ilk başta ses geliyor, daha sonra ses gidiyor. Sadece sol hoparlör çalışıyor. Sağ hoparlörün sesi kendi kendine kısılıyor ve ses gidiyor. Böyle bir sorun yaşayan oldu mu? Daha yeni aldım sıfır.
Sürücü güncellemesi sonrası düzelmezse, yavaştan iade işlemini başlatın derim.

Sürücüleri güncellemeyi denediniz mi?

Denedim tabii, her şey güncel.

Sürücü güncellemesi sonrası düzelmezse, yavaştan iade işlemini başlatın derim.

İade ettim zaten, değişim istedim. Sorun olmadığını belirttiler, değişim raporu almanız gerek diyorlar değişim için.

Sıfır aldığım laptop arızalı çıkıyor, değişim istediğim zaman da değişim raporu istiyorlar bir de. İade de yapmıyorlar servis raporu olmadan. Arızalı çıkan laptopu satıcıya gönderdim, kontrol etmişler sorun yok diyorlar. Kendiliğinden mi düzeldi bu? Saçmalığa bak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorun bende de var abi gerçekten hepsi bozuk mu bu makinelerin.Hayır peformansları da çok iyi bir hoparlöre iade etmek de istemiyorum açıkçası ama asusun bu sorumsuzluğu ayrı bir saçmalık.Herkes aynı problemi yaşıyor bir driver yayınla bir şey yap be kardeşim

Aynı sorun bende de var abi gerçekten hepsi bozuk mu bu makinelerin.Hayır peformansları da çok iyi bir hoparlöre iade etmek de istemiyorum açıkçası ama asusun bu sorumsuzluğu ayrı bir saçmalık.Herkes aynı problemi yaşıyor bir driver yayınla bir şey yap be kardeşim

Ne zaman ve hangi satıcıdan aldınız siz?

Merhabalar bende de aynı sorun mevcut. Tüm driverler güncel. Sağ hoparlör yüzde 60-70 bandını geçince kısıyor sesi ve durum çok can sıkmaya başladı. Windows aktif. Bir ara güncellemeyle düzelir gibi oldu fakat halen devam ediyor. Çözüm bulabilen var mı? Böyle bir markadan saçmalık gerçekten. Bir de sinir bozucu şekilde düzelip düzelip tekrar bozulması çok saçma.

Merhaba bende de aynı sorun mevcut. Tüm sürücüler güncel. Sağ hoparlör yüzde 60-70 bandını geçince kısıyor sesi ve durum çok can sıkmaya başladı. Windows aktif. Bir ara güncellemeyle düzelir gibi oldu fakat halen devam ediyor. Çözüm bulabilen var mı? Böyle bir markadan saçmalık gerçekten. Bir de sinir bozucu şekilde düzelip düzelip tekrar bozulması çok saçma.

Evet aynı sorunu bende yaşıyorum çözüm bulabildiniz mi?

Geri
Yukarı