Asus TUF Gaming F15 FX506HF-HN031 laptop alınır mı?

Bütçe
20000
Rtx 2050 devri geride kaldı diye düşünüyorum , ayrıca asus tuf kasalar sert plastik kalitesiz oluyor fan ve menteşe sorunları çok sık yaşanıyor tavsiye etmem. 3-4 bin tl eklenip en azından 3050ti ekran kartlı bir laptop almanızı öneririm. Fiyat performans olarak Acer öneririm indirim takip edin acele etmeyin.

Hocam tuf f serisine bulasmayin aşırı ısınıyor isi konusunda takıntıli isen can sıkıntısından oynadığın oyundan da zevk alamazsin

bende de rog var asus kalitesi güzel memnun eder fakat güç olarak orta seviye gibi düşünün ayrıca bu kasalarda ısınma olabiliyor işlemci turbo boost kapatıp kullanırsanız güzel değerler alırsınız hayırlı olsun şimdiden

GTA 5 ultrada kasar mı?

Kasmıyor.

Hocam TUF F serisine bulasmayin aşırı ısınıyor isi konusunda takıntıli isen can sıkıntısından oynadığın oyundan da zevk alamazsin.

Yok be kanka 3 ay oldu alalı fanları yeni temizledim ısınma vs derdi olmuyor hiç.

Tek kötü yani batarya diyebilirim bir kütüphaneye cafeye falan gittiğinde priz araman gerekiyor maalesef :)

Kasmıyor.

Yok be kanka 3 ay oldu alalı fanları yeni temizledim ısınma vs derdi olmuyor hiç.

Tek kötü yani batarya diyebilirim bir kütüphaneye cafeye falan gittiğinde priz araman gerekiyor maalesef :)
intel yüzünden o amd alsan daah verimli çalışıyor kanka, ayrıca burda baya gömmüşler ASUS'u en güçlü mobil rtx 2050 koydu adamlar fps yine idare eder youtubeda çogğu kişiye ofis laptop'u yerine tercih edin demiştim şuan bu cihaz alınmaz bütçe koyun nitro alın.

Yeni konular

Geri
Yukarı