ASUS ‎VG27AQML1a vs Dell Alienware ‎AW2724DM

Reven007

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i5-12400 | XFX MERCH 308 AMD RADEON RX 6650 XT BLACK 8GB 128BİT | MSI MAG B660M MORTAR WIFI DDR4 | CRUCIAL BALLISTIX 2x8GB 3200 MHz 16CL | 1TB SAMSUNG 980 PRO NVMe M.2 | 2x500GB SAMSUNG 870 EVO SSD | HYPERX ALLOY ORİGİNS AQUA SWITCH MECHANICAL KEYBOARD | RAZER VİPER MİNİ MOUSE | FSP HYDRO K 500 80+ BRONZE | DEEPCOOL CG560 | DELL S2522HG 25" 1080P 240HZ 1MS
Sizce hangisi daha iyidir? İkisi arasında kalmışım. Şu an 1080p 240Hz ekran kullanıyorum.

Asus VG27AQML1A olan monitör dün elime ulaştı. İlk olarak söylemek gerekirse ghosting yok ışık sızması yok denecek kadar az . Görüntü kalitesini başarılı buldum. 144 FHD monitörden geçtim 2k gerçekten gözüme başka geldi. Şu an için bana göre tek eksi yeri dahili hoparlör gücü çok düşük.

ASUS VG27AQML1a olan monitör dün elime ulaştı. İlk olarak söylemek gerekirse ghosting yok ışık sızması yok denecek kadar az. Görüntü kalitesini başarılı buldum. 144 FHD monitörden geçtim 2K gerçekten gözüme başka geldi. Şu an için bana göre tek eksi yeri dahili hoparlör gücü çok düşük.

Güle güle kullanın efendim. Benim için dahili hoparlör gereksizdir diye fark etmez. Genel görüntü kalitesinde göz yorma, kafa ağrısı gibi durumlar var mı? Renkleri ne kadar başarılı buldunuz?

Güle güle kullanın efendim. Benim için dahili hoparlör gereksizdir diye fark etmez. Genel görüntü kalitesinde göz yorma, kafa ağrısı gibi durumlar var mı? Renkleri ne kadar başarılı buldunuz?

Teşeekür ediyorum daha iyileri sizlerin olsun :). Görüntü ayarlarını henüz tam oturtamamış olmama rağmen göz yorma kafa ağrıtma gibi sorunlar yaşamadım.

Asus VG27AQML1A olan monitör dün elime ulaştı. İlk olarak söylemek gerekirse ghosting yok ışık sızması yok denecek kadar az . Görüntü kalitesini başarılı buldum. 144 FHD monitörden geçtim 2k gerçekten gözüme başka geldi. Şu an için bana göre tek eksi yeri dahili hoparlör gücü çok düşük.

Merhaba karanlık odada siyah ekran açıp ekranın fotoğrafını atma şansınız var mıdır? Zamanında bu monitörü ben de almıştım durum aşağıdaki gibiydi. Eğer sizde böyle değilse görmek isterim. Ona göre birdaha şansımı denerim.

Dosya Ekleri

• IMG_20240311_193756.jpg
    IMG_20240311_193756.jpg
    99,6 KB · Görüntüleme: 14
Hocam kamera da bu şekilde çıkıyor ama reelde gözüme böyle gelmiyor nedense. Normalde takıntılı olduğum bir konu rahatsızlık vermedi.

Dosya Ekleri

• IMG_20240508_203808.jpg
    IMG_20240508_203808.jpg
    88,2 KB · Görüntüleme: 11
Hocam kamera da bu şekilde çıkıyor ama reelde gözüme böyle gelmiyor nedense. Normalde takıntılı olduğum bir konu rahatsızlık vermedi.
Kamera her zaman fazla gösterir zaten eşit yayılmış ondan çok fark etmiyorsun muhtemelen. Bendeki fotoya bakarsan sol üst sarı gözüküyor o çok gözüme batıyordu. Göze sürekli takılmıyorsa problem yoktur zaten.

Geri
Yukarı