Asus X550JK XO012D GTX 850M ile CS:GO fps sorunu

Ex Duhul

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Merhaba,

Başlıkta belirttiğim model laptopu (8 gb olan versiyonu) 2 hafta önce aldım ve elime ulaştığı günden beri cs:go oynuyorum. düne kadar fps 100-300 arası değişip durdu oyun içinde ama dün 24'e kadar düştüğünü gördüm bazen 40-50 düşüyor belirli süre 100-200 bandında değişiyor sonra yine belirli süre aşağılara düşüyor.

bu süreçte herhangi bir program yüklemedim, grafik ayarlarını değiştirmedim. neden böyle bir değişim yaşıyorum olası sebepleri yazarsanız, çözüm önerilerinizi paylaşırsanız sevinirim.

iyi günler

Sürücülerin ve BIOS'un güncel mi ? Kullandığın işletim sistemi ne ? Bunları yazarsan daha iyi yardımcı olabilirim.

oyunun güncellemesi dün geldi yükledim.
şuan iş yerindeyim verdiğiniz linkten driver'ı indirip yükleyeceğim durumu size haber veririm
teşekkür ederim.

edit: verdiğiniz link'i kontrol ettim bu driver da yüklü bende ama güncelleme yaptım mı bilmiyorum bi' onu kontrol edeyim.

Hocam şarj kablosu takılı olmadığında fps bayağı düşebiliyor. Birde nvidia denetim masasından varsayılan grafik intel'e ayarlanmış olabilir ya da bilgisayar high performance modunda olmayabilir. Bunlar haricinde bir şey gelmedi aklıma kolay gelsin..

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı