Çözüldü ASUS ZenFone USB ekranında kilitli kaldı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

JackForest

Decapat
Yer
Kuzey Kıbrıs
Daha fazla  
Aslında sorun telefonu ilk aldığımızda başlamıştı. Annemin eski telefonuydu, anladığım kadarıyla hard reset atmış yanlışlıkla ve telefon 3 4 yıldır kapalı. Şimdi satmak için telefonu düzeltmeye karar verdim. Normal bir Android şarj aleti buldum onda denedim. Telefon titriyor, ekteki görsel 1 saniyeden az açılıp kapanıyor. PC'ye bağladım orada ekteki gibi kalıp sonra beyaz sütun kırmızı oluyor öylece kalıyor. Şimdi biraz şarja bıraktım. Nasıl açabilirim?

IMG_20230818_184917.jpg

Ses kapama ve güç düğmesine basınca recovery moda geçiyor mu?
Ses açma ile de deneyebilirsiniz olmazsa.

Reboot'a tıkladım, açılıyor gibi oldu yüklemede kaldı ben de kapattım. Factory reset atmayı deniyorum. Olursa yazarım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Olmadı stock yazılım atmayı deneriz.

Factory reset atınca düzeldi hocam sağ olun yine de 🫡

Olmadı stock yazılım atmayı deneriz.

Hocam bir şey sormak istiyorum son bu bayağı eski sürümde kalmış ve 5 GB boş alan var bunu nasıl güncelleyebilirim sistem güncellemesi diye bir uygulama var ama güncellemeleri kontrol et dediğimde yeni sürüm çıkmıyor.

Son düzenleme:
Çözüm
Factory reset atınca düzeldi hocam sağ olun yine de 🫡

Hocam bir şey sormak istiyorum son bu bayağı eski sürümde kalmış ve 5 GB boş alan var bunu nasıl güncelleyebilirim sistem güncellemesi diye bir uygulama var ama güncellemeleri kontrol et dediğimde yeni sürüm çıkmıyor.
Destek verilen sürüm kadar olur en fazla. Onun dışında Custom ROM ile olur anca. Ancak siz satacağınız için uğraşmayın boşa orijinal haliyle kalsın.

Geri
Yukarı