Çözüm Autocad 2014 Explorer kapanma sorunu

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
36
Yer
Sakarya
Autocad 2014 sürümünüz var ve explorer kullanırken aniden kapanma yaşıyorsanız olay görüntüleyicisinden olay anına ait kaydı bulun, eğer kayıtta bu şekilde ise altta belirtilenleri yükleyin.

windows-explorer-has-stopped-working.gif

Kod:
Hatalı uygulama adı: Explorer.EXE, sürüm: 6.3.9600.17039, zaman damgası: 0x53156588
Hatalı modül adı: QtCore_Ad_SyncNs_4.dll_unloaded, sürüm: 4.8.2.0, zaman damgası: 0x50d3fca7
Özel durum kodu: 0xc0000005
Hata uzaklığı 0x00000000000265fe
Hatalı işlem kimliği: 0xd14
Uygulama başlangıç zamanı: 0x01cf8e2fec5b0bfd
Hatalı uygulama yolu: C:\Windows\Explorer.EXE
Hatalı modül yolu: QtCore_Ad_SyncNs_4.dll
Rapor kimliği: 828288be-fa4c-11e3-8271-8775d7f51f12
Hatalı paket tam adı:
Hatalı paketle ilgili uygulama kimliği:

Autodesk 360 desktop companion Update 3 | AutoCAD | Autodesk Knowledge Network
Autodesk AutoCAD 2014 Block Insertion Hotfix | AutoCAD | Autodesk Knowledge Network
Eğer düzelme olmazsa otomatik güncelleştirme programı ile güncelleştirmelerinizi kontrol edin.

İlk başta program düzgün çalışıyordu sonra kapanma sorunu başladı, buradaki çözüm aşamalarını denedim ancak sorun çözülmedi, programı kaldırıp d'nin içerisine kurdum ancak sorun yine çözülmedi.

Her gördüğün çözümü uygularsanız çözülmez tabi ki konuda adı geçen sorun için çözüm bu.
Farklı sorunlarınız için yeni konu açıp detay vermeniz gerekliydi.
Sorun böyleydi ve detay da verilmiş, konu açıldığı için cevap yazdım, her gördüğüm çözümü de uygulamadım mantıklı geldi buradakini uyguladım.

Son düzenleme:
Hala anlamıyorsunuz. Detay var diyorsunuz detay nerede? Aynı olduğunu söylüyorsunuz sizin hata bildirimi nerede? Saçma geri dönüşler yapmadan düşünüp cevap yazın. Konuda bildirilen hata içindir konu içindeki çözüm.
Aniden kapanma oluyor videoya mı çekip atıyım olay anında belirtilen kayıt aynı şekilde yoksa niye cevap yazıyım.

Aynı diyorsan versene senin kaydını hala anlamadığın buradan belli oluyor işte senden video istemiyoruz aynı dediğin yer neresi onu belirtmiyorsun, "senin söylemene göre aynı olduğunu söylüyorsun" kanıt nerede?
Asıl sizin anlamadığınız belli, burada çözüm üretmek yerine problem üretiyorsunuz, sorunu söylüyorum farklı sorunlarınız için konu açın diyorsunuz sorun farklı olsa konu da açarım, kanıtı da atarım. Çözümleriniz için teşekkür ederim.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı