Avira vs ESET vs Kaspersky

Arkadaşlar, güvenlik tehditlerinin artması ve yapay zake destekli bir virüs saldırsının eli kulağında olduğu için ücretli bir antivirüs almaya karar verdim. Halihazırda Kaspersky Free kullanıyorum. Bu üçü arasında kaldım. Forumda Kaspersky'ın şanını biliyorum ancak yine de bir sormak istedim. Sizce hangisi alayım?

Bir Kaspersky kullanıcısı olarak şunu diyebilirim ki kesinlikle Kaspersky.

Hocam ESET'in ücretini biliyorsunuz değil mi bir de özellikle 1'den fazla cihaza kuracaksanız?

Ben BitDefender'i de araştırmanızı öneririm.

Hocam tek cihaza kuracağım, ESET geçersem ücretsiz kullanırım bu yöntemle ancak gönlüm Kaspersy'dan yana.

Offline korumada Kaspersky daha iyi, online korumada ise ESET. İkisini de kullanabilirsiniz şahsen, ikisi de gayet başarılıdır çünkü. Yalnız ESET'in ücretsiz ürünü yok ve abonelikleri çok pahalı bilginiz olsun.

Üçü arasından yapılacak seçim için kullanıcının ihtiyaçları göz önünde bulundurulmalı. Ağ korumasına önem veriyorsanız esnekliği ve konfigüre edilebilirliği sebebiyle ESET rakipsiz, keza tarama konusunda da son derece başarılı.

Avira Prime genel olarak başarılı fakat bu ikisinden ayıran net bir özelliği yok.

Kaspersky ise hepsinin ortalaması olarak düşünülebilir. Ağ konusunda esnekliği fazla yoktur fakat overall bir çözümdür.

Çevrimdışı tespit ve koruma asıl amacınız ise ve sıkılaştırılmış bir güvenlik kuruyorsanız ise Bitdefender önerimdir.

Arkadaşlar, güvenlik tehditlerinin artması ve yapay zake destekli bir virüs saldırsının eli kulağında olduğu için ücretli bir antivirüs almaya karar verdim. Halihazırda Kaspersky Free kullanıyorum. Bu üçü arasında kaldım. Forumda Kaspersky'ın şanını biliyorum ancak yine de bir sormak istedim. Sizce hangisi alayım?
Bu üçlü için ben kesinlikle ESET derim. Fiyat konusunda evet pahalı ama forumda bununla ilgili bir konu açmıştım. Bakarsanız bu sorunda büyük ölçüde çözülüyor. İyi sosyaller.

ESET Google Play fiyatlandırması

Ucu arasindan ben Kaspersky derim, oburlerinin fiyatina degmez.

Konu disi;

Ote yandan Norton oneririm.

Geri
Yukarı