AYT sözel deneme önerisi

YigitXS

Hectopat
Yer
Türkiye Cumhuriyeti
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Sizce sadece sözele özel deneme çözmek mi daha mantıklı yoksa genel deneme mi? Birisi bunu önerdi ama karekök eskidi gibi geliyor yani soruları eski nesil gibi. Önerilerinizi bekliyorum.

Çıkmışları çözmek yeterli artık ya.
Kesinlikle hocam Çıkmış soruları çözmek gerçekten iş görür halde sadece önerebileceğim Kanallardan tekrar edin sorularla yanlış yapsanız bile öğreniyorsunuz her halükarda bunun için önerebileceğim kanallar
Ali hoca Tarih
Benim Hocam
Felsefe Atölyesi
Coğrafyanın Kodları ve Yavuz Tuna Coğrafya bu ikisi coğrafyacı zaten
bende şuan böyle gidiyorum hedefim 150 K girsem yeter diyorum zaten son aylar şuan zaten Coğrafya Felsefe Din kültürüne ağırlık veriyorum Tarih Edebiyat acayip ezber olduğu için pek bakmıyorum zaten edebiyattan 7 tarihtende 6 net yapsam yeter kafasındayım diğerlerini fulleyeceğime eminim.

Kesinlikle hocam çıkmış soruları çözmek gerçekten iş görür halde sadece önerebileceğim kanallardan tekrar edin sorularla yanlış yapsanız bile öğreniyorsunuz her halükarda bunun için önerebileceğim kanallar.
Ali hoca tarih.
Benim hocam.
Felsefe atölyesi.
Coğrafyanın kodları ve yavuz tuna coğrafya bu ikisi coğrafyacı zaten.
Bende şu an böyle gidiyorum hedefim 150 k girsem yeter diyorum zaten son aylar şu an zaten coğrafya felsefe din kültürüne ağırlık veriyorum tarih edebiyat acayip ezber olduğu için pek bakmıyorum zaten edebiyattan 7 tarihtende 6 net yapsam yeter kafasındayım diğerlerini fulleyeceğime eminim.

Hocam ben 50k yapmak istiyorum ama diploma puanım 72-73 falan olacak geriye atıyor maalesef. Kaç net yapmam lazım aşağı yukarı?

Yeni konular

Geri
Yukarı