Banggood "Handed Over To TAMNG" ne demek?

yigitaslan

Hectopat
Banggood'dan joystick aldım, son kargo hareketinde handed over to TAMNG yazıyor. Bu ne demek tam olarak?

banggood.png

3 Nisan'da Amazon üzerinden verdiğim sipariş şu şekilde görünüyor WorldWideExpress sitesinde. 9 Nisan'da MNG'ye verildi diye yazıyor.

MNG'ye yazdım nedir durum diye, sistemde görünmüyor diyor. Çin'deki satıcıya ulaştım, biraz daha bekleyin eğer gelmezse para iadesi yaparım sorun değil diyor.

Bayram nedeniyle mi gecikti acaba sizce bekleyeyim mi yoksa iade mi talep edeyim? Bayram tatilinde kargolar çok birikmiş ve hala işleme sokamamış da olabilirler ama bilemedim.

capture_240416_215748.png

Hocam eğer sistemde "handed over to tamng" yazıyorsa ve mesaj gelmediyse şuradan bakabilirsin. We world seçmen gerekiyor ve ship24 sitesindeki WWE kelimeleriyle başlayan takip kodunu yapıştırın.

Bana da MNG Kargo'dan mesaj gelmedi bende yazdığım gibi baktım.Eki Görüntüle 2169255

Ben WWE kemileriyle başlayan takip kodunu bulamadım. Tam olarak nerede rica etsem tarif eder misiniz? 28 Mart'ta sipariş verdim bekliyorum gelsin diye 16 Nisandan beri handed over to tamng yazıyor.

Kargo şirketi Yanwen, We World seçtim girdim ama bir sonuç vermiyor.
Hiçbir fikrim yok. Yanwen MNG sitesinde gözükmüyor. Ama buradanda nerede olduğunu görebiliyorsunuz. We worldde gözükmüyordu şahsen. Transfer aşamasındaymış zaten. Bugün veya en geç yarın kapınıza gelir diye umuyorum. Yinede Transfer aşaması bitince siz ulaştığı şubeyi arasınız iyi olur gibi.

Hiçbir fikrim yok. Yanwen MNG sitesinde gözükmüyor. Ama buradanda nerede olduğunu görebiliyorsunuz. We worldde gözükmüyordu şahsen. Transfer aşamasındaymış zaten. Bugün veya en geç yarın kapınıza gelir diye umuyorum. Yine de transfer aşaması bitince siz ulaştığı şubeyi arasınız iyi olur gibi.

MNG üzerinden görebilseydik daha güzel olurdu da neyse. Sistemde 13:32 de aktarmada olduğu gözüküyor ama saat başı kontrol ediyorum gece 1 gibi sisteme düştü. Pazartesi günü arayıp bilgi edineceğiz artık.

Tam da tahmin ettiğim gibi oldu gidip teslim aldım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı