Bankamatikten atılan para hesaba düşmedi

DeadsCrazy

Kilopat
Makaleler
1
İş Bankası ATM'sinden Ziraat kartıma para attım ama bakiyem yüklenmedi. Ne yapmam gerekiyor? Şubesine gittim müşteri temsilcisini aramamı söylediler fakat görüşme yapacağım ama kartım oraya ait değil. Ben nasıl müşteri hizmetlerine bağlanacağım?

Son düzenleyen: Moderatör:
İş Bankası ATM'sinden ziraat kartıma para attım ama bakiyem yüklenmedi. Ne yapmam gerekiyor? Şubesine gittim müşteri temsilcisini aramamı söylediler fakat görüşme yapacağım ama kartım oraya ait değil. Ben nasıl müşteri hizmetlerine bağlanacağım?

Ben ininal Kart'a para attığım zaman düşmemişti fakat bir gün sonra baktığımda para hesaba düşmüştü sanırım size de aynısı olabilir eğer olmazsa müşteri hizmetlerini arayınız.

İş Bankası ATM'sinden Ziraat kartıma para attım ama bakiyem yüklenmedi. Ne yapmam gerekiyor? Şubesine gittim müşteri temsilcisini aramamı söylediler fakat görüşme yapacağım ama kartım oraya ait değil. Ben nasıl müşteri hizmetlerine bağlanacağım?
En geç yarın öğleden sonra geçer büyük ihtimalle. EFT/Havale saatleri dışındayız şu anda, bu yüzden yarına ertelenir.

Yeni konular

Geri
Yukarı