Çözüldü Bannerlord şehirde erzak ve refah sürekli birbirini düşürüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

M. Akif

Picopat
Daha fazla  
Kuzait şehir verdi, ancak şehrin erzağı 0, bir de günlük -18 yiyor. Bu neden ekside diye bakayım dedim refahtan dolayı -64 yazıyor. Refah 2500 ama günlük -9 yiyor, bu -9'un hepsi de erzak kıtlığından geliyor. Ne yapmam lazım? Nasıl düzeltilir bu?

resim_2024-04-02_152436939.png
Ekran görüntüsü 2024-04-02 152008.png

Çözüm
Kuzait şehir verdi, ancak şehrin erzağı 0, bir de günlük -18 yiyor. Bu neden ekside diye bakayım dedim refahtan dolayı -64 yazıyor. Refah 2500 ama günlük -9 yiyor, bu -9'un hepsi de erzak kıtlığından geliyor. Ne yapmam lazım? Nasıl düzeltilir bu?

Eki Görüntüle 2157139Eki Görüntüle 2157140
O kente ait köyler yağmalanmıştır büyük ihtimal. Köylerin toparlanmasını bekleyin. Yerleşke sorunlarını çözün. Yakındaki sığınakları temizleyin ve bekleyin.

Eki Görüntüle 2157139Eki Görüntüle 2157140
O kente ait köyler yağmalanmıştır büyük ihtimal. Köylerin toparlanmasını bekleyin. Yerleşke sorunlarını çözün. Yakındaki sığınakları temizleyin ve bekleyin.

Çözüm
Refahtan -64 geliyor refahı azaltan şeyleri düzelt politikaları ona göre ayarla. Erzak sıkıntın yok tek sıkıntın refah. Çözersen sıkıntı kalmaz.

Yerleşke sorunlarını çöz
Şehirde bir dolaşmaya çık arka sokak falan varsa yok et.

Kırmızı işaretlı bir şey bir grup adam olacak sokağı tutan onları yok et ama sokağı devralma sakın boş bırak.

Geri
Yukarı