Bannerlord Watchdog.exe virüs müdür?

MusaVavo

Femtopat
Daha fazla  
Selam Xbox Game Pass üzerinden Mount and Blade Bannerlord indirdim. Birkaç gündür sıkıntısız oynarken bugün oyunu açarken AVG tarafından Watchdogs.exe uyarısı aldım, bu bir virüs mü yoksa zararsız bir yazılım mı? (oyunda hile vs yok orj. dosyalar)

Dosya Ekleri

• resim_2024-04-12_152502991.png
    resim_2024-04-12_152502991.png
    12,6 KB · Görüntüleme: 32
Watchdogs.exe dosyası bir virüs değildir.Microsoft'un Windows XP'den beri NT Kernel hatalarını loglamak için kullandığı Dr.Watson günlüğünün kendisidir.Muhtemelen kernel hatası aldın (NT Kernel çok eski yaklaşık 30 yıllık) hali ile yazılımlarla arası bazen iyi olmuyor.

Watchdogs.exe dosyası bir virüs değildir. Microsoft'un Windows XP'den beri NT Kernel hatalarını loglamak için kullandığı Dr. Watson günlüğünün kendisidir. Muhtemelen kernel hatası aldın (NT Kernel çok eski yaklaşık 30 yıllık) hali ile yazılımlarla arası bazen iyi olmuyor.

Ben uygulamayı engelle dedim. Bannerlord şu an açılmıyor :(

Sistemi malware tarzı bir yazılımla tarat sonra rootkit taraması yapabilen başka bir yazılımla bir daha tarat bulduklarını karantina atmadan sil...en son kullandığın antivirüsle sistemi taratman olacaktır.

AVG ile tarattım sorun görmedi bir de malware ile taratacağım.

1712927362059.png

Sistemi malware tarzı bir yazılımla tarat sonra rootkit taraması yapabilen başka bir yazılımla bir daha tarat bulduklarını karantina atmadan sil...en son kullandığın antivirüsle sistemi taratman olacaktır.

Bir sıkıntı yok gözüküyor.

Geri
Yukarı