Çözüldü Bannerlord'da adamlar bir anda ölüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

cansxrk

Picopat
Bannerlord başladım ve bazı modlarda ekledim. Oyunda şöyle garip bir şey var adama vuruyorum hasar yiyor ölmüyor, sonra bir anda adam ölüyor 0 hasar yazıp. Ben öldürmüşüm gibi gösteriyor ama kimse adama vurmuyor. Bazen böyle bir şey oluyor ve pek hoşuma gitmedi bu durum. Bazen bende de oluyor canım yüzde 25 filan olmasına ragmen hasar almadan bir anda ölüyorum.

Ve yeni başlayan için tavsiyeleriniz nedir? Modlardan ayar önerisi olan var mı? Ve oyunda çift elli kılıç satan bir yer bulamadım tırpan filan buldum bende demircilik ile çöp bir kılıç yapıp takılıyorum. Tırpan gibi çift elli bir şey yapabiliyor muyum görünüşü güzel geliyor ya da demircilikte nasıl gelişirim iyi bir kılıç için?

Çözüm
Adamlar kanamadan dolayı ölüyor. Xorberax Legacy modunun özelliği. Mod ayarlarından kapatabilirsiniz.

1710184509312.png
Akklıma bir şey daha gelmişken sorayım. İdam ettikten sonra izledim kadarıyla cok eksi yiyoruz galiba bunu kapatabilir miyiz ya da azaltabilir miyiz?
Tam buna özel bir mod vardı ama ismini unuttum. Yakın zamanda hatırlarsam yazacağım.

Geri
Yukarı