Başka operatöre geçişte hat devri nasıl yapılır?

Salih METİN

Kilopat
Makaleler
13
Arkadaşlar merhaba. Hat babamın üzerine ve Turkcell'de bir ay taahhüdümüz kaldı. Şimdi ben son faturayı ödeyip Turkcell'den ayrılacağım. Sonrasında ise Türk Telekom'a geçmeyi planlıyorum ancak Türk Telekom'da hat devrini nasıl yapacağım? Zira Turkcell'deki çalışan hat devrinde sıfırdan paket satın alınması gerektiğini söyledi. Yani Türk Telekom'a geçmeden mi hat devri için adım atmam gerek?

Hocam benim de vodafoneda taahhütüm bitti. Turk Telekoma geçip devir almak istiyorum ancak bugün bir tt müşteri temsilcisi numarayı taşıdıktan 1 ay sonra devir alabileceğimi söyledi. Faturasıza geçince de aynı şey oluyor mu onu sormayı unuttum müsaitte tekrar arayacağım.

Demin konuştum hattı taşıyıp üstüme alabileceğimi söylediler. Yakın zamanda türk telekoma gidip işlemi yapacağım.

Son düzenleme:
@maverick1 Hocam merhaba. Cevabınız için çok teşekkür ederim.

Demin konuştuğunuz zaman faturasız için mi konuştunuz? Yani faturasızda mı direkt üstünüze alabiliyorsunuz?

@maverick1 ben de müşteri hizmetleri ile konuştum. Bana önce numarayı taşıyın. Bu numara taşıma dört günlük bir işlem iş. Paket satın alacaksınız dediler. Sonrasında hattı devrettiğimizde yine paket satın alıp, yeni müşteri gibi olacaksınız dediler.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı