Oyun Battlefield 2042 oyun bulmuyor

HakanEmreÖ

Centipat
Daha fazla  
Battlefield 2042'de 1-2 gündür oyun bulamamaya başladım ve bu çok can sıkıcı. Sadece Discarded'te oyun buluyor o da yarısı AI. Diğer Conquest'te oyun bulmuyor yani bekliyorum, beni bir oyuna atıyor ama 1/128 veya 3/128 yani sıfırdan server kuruyor. Ne kadar denediysem düzelmedi. Sorundan haberdar olan var mı? Nasıl düzeltebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Battlefield 2042'de 1-2 gündür oyun bulamamaya başladım ve bu çok can sıkıcı. Sadece Discarded'te oyun buluyor o da yarısı AI. Diğer Conquest'te oyun bulmuyor yani bekliyorum, beni bir oyuna atıyor ama 1/128 veya 3/128 yani sıfırdan server kuruyor. Ne kadar denediysem düzelmedi. Sorundan haberdar olan var mı? Nasıl düzeltebilirim?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu yöntemi deneyin. BF1'de de benzer durum soz konusu. Ve ozel serverlar disinda oynamayin hile kaynıyor.

Ayrıca eklemeyi unuttum, BF 2042 ölü doğmuş bir oyun. Oyuncu sayısı halen BF:1 ve BF:V'in gerisinde. Tavsiyem bu oyunlara yonelmeniz, eğer modern bir tema isterdeniz Call Of Duty'e bakın.

Geri
Yukarı