Bazı şeyleri atlatamıyorum

flitttermice

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 4 yıllık ilişkim vardı. 6 ay önce ayrıldık. Kötü bir ayrılık oldu. Bahsi geçen şahıs bana kötü şeyler yaşattı ayrıldıktan sonra ki 1 ay içerisinde. O sıralar yaptığı hareketler yüzünden konuşmak istemiyordum. Sonra üstesinden gelmeye çalıştım atlatmaya çalıştım, bu sefer de o istemedi. Hep üzerine koymuş arkadaş takılmış. Silip geçmem lazım kafamdan geçemiyorum. 6 ay oldu lakin asla zihnim geride bırakmıyor o kızı. Rüyalarıma giriyor hâla. Ben çocuğum gibi sevmiştim. 4 yıllık süreçte yaptığı şeyleri ayrıldıktan sonra yediremedim yıkıldım açıkçası ne kadar sevsem de. Sonra seni istemiyorum vesaire demeye başladı ki yaptığım tek şey ilgisizlikti. 2 yıl aynı evde yaşadık vb birden yabancı insanlara dönüştük tanıyamadım ama atlatamıyorum hâla. Her sabah kalkınca o aklımda yatarken o aklımda. Sonra 1 tane kadın girdi hayatıma kızdan da unutamadığım için ayrıldım. 1 ayın sonunda unutamıyorum hâla üstesinden gelemiyorum.

Psikolağa falan mı gitsem? İlaç vb mi kullansam ne yapsam bilmiyorum. Açıkçası böyle bir durum yaşayan var mı? Yardımcı olabilecek? Zaten bütün kapılarına kapattı bana gram umurunda değilim kızın bana yaptıklarına rağmen yanında olmak istememe rağmen. Bir ortama giriyorum başka kızlar oluyor beğendim ettim diyormuş. Instagram'ı var mı vb arkadaşlarıma soruyorlarmış. Takipleşiyoruz yazasım edesim gelmiyor. Başkaları ile beraber olasım gelmiyor. Bu sebepten dolayı boş boş sabahtan akşama kadar sigara kahve alkol içerek yaşıyorum. Kızdan ayrıldığımdan beri hiç sağlıklı değilim. Aklıma geldikçe kalbim çarpıntı yapıyor başım dönüyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
@flitttermice nasıl olur biliyo musun dusunme diyince bi anda mucize olmaz belki ama zamanla düşünmemeye başlayacaksın. Mesela git dışarda sosyalleş kendini spora falan verebilirsin bunlar dışında.

@flitttermice nasıl olur biliyor musun dusunme deyince bir anda mucize olmaz belki ama zamanla düşünmemeye başlayacaksın. Mesela git dışarıda sosyalleş kendini spora falan verebilirsin bunlar dışında.

Hocam her şeyi denedin çivi çiviyi söket deyip ilişki bile yaptım artık şey diyorum büyü falan yaptı herhalde bana anlam veremiyorum tek açıklama olarak bunu görmeye başladım kafayı yedirtiyor yeni işe başlamayı düşünüyorum sırf aklım dolu olsun diye belki işe yarar.

Yeni konular

Geri
Yukarı