Bazı ürünlerin Nike sitesinde artık satılmamasının sebebi nedir?

modric

Centipat
Daha fazla  
Eskiden sitelerinde sattıkları bazı ürünleri-son birkaç ay civarı- artık sitelerinde bulamıyorum. Bazı ayakkabı modelleri ve sweatler kendi sitelerinde yokken başka sitelerde satılabiliyor, sebebi nedir acaba? Sonradan tekrar satışa çıkar mı yoksa farklı sitelerden mi kovalamalıyım o ürünleri?

Eskiden sitelerinde sattıkları bazı ürünleri-son birkaç ay civarı- artık sitelerinde bulamıyorum. Bazı ayakkabı modelleri ve sweatler kendi sitelerinde yokken başka sitelerde satılabiliyor, sebebi nedir acaba? Sonradan tekrar satışa çıkar mı yoksa farklı sitelerden mi kovalamalıyım o ürünleri?

Stoklar tükendiyse ve artık üretimi olan bir ürün değilse gayet normal bir durum.

Bazı ürünlerin üretimi durmuş oluyor veya Türkiye de satışa çıkmayan modeller oluyor bu yüzden kendi sitelerinde artık listelenmiyor.
Diğer sitelerde stoğu olduğundan eski ürünler kalabiliyor.

Bazı ürünlerin üretimi durmuş oluyor veya Türkiye de satışa çıkmayan modeller oluyor bu yüzden kendi sitelerinde artık listelenmiyor.
Diğer sitelerde stoku olduğundan eski ürünler kalabiliyor.

Çok beğendiğim bir ürünün istediğim rengi artık satılmıyor maalesef içimde ukte olarak kalacak o zaman.

Bu durumu LeBron 20 de yaşamıştım.
Ürünlerin bir üst modeli çıkınca modelin üretimi durdurulur ve Al-sat sitelerine satılır. Onlar da kâr marjı basar.

Geri
Yukarı