BCS başlamadan önce Breaking Bad tekrar izlenmeli mi?

BatFury

Decapat
Daha fazla  
Yaklaşık 2 sene önce Breaking Bad'i bitirdim. BCS başlamaya vaktim olmadı. BB'den az çok bir şeyler hatırlıyorum. Başlamadan önce baştan izlemeli miyim? Arkadaşlarım hâli hazırda izliyor, gördükçe canım tekrar başlamak istiyor o başyapıta.

Son düzenleme:
Hayır bcs zaten Breaking Bad'den öncesini anlattığı için direkt izleyebilirsin. Ben de senin gibi daha ortada bcs adamakıllı yokken Breaking Bad'i bitirmiştim sonradan da bcs izleyip Breaking Bad'e rewatch attım. Her iki dizide başyapıt yeminle.

Baştan sona 3 kere bitirdim ve hala izleyesim geliyor. Bence vaktiniz varsa tabii ki izlenir. Seriyi tam anlarsınız. Üstüne birde el camino patlar

Hayır gerek yok ilk 5 sezonu Breaking Bad öncesini anlatıyor zaten. Bazı karakterlerin ölüp ölmediğini bile hatırlamıyorsanız sizin için daha heyecan verici olaraktır.

Kendimi bildim bileli dizi film izliyorum. Tam bir sinema aşığıyım. Ama daha önce izlediği şeyi tekrar izleyenleri bir türlü anlayamıyorum. Zaten sahnelerde ne olacağını biliyorsun, tekrar izlemekte amaç ney ki? Özlem duyuyorsan falan youtube'dan kesitleri izlersin veya ne bileyim edit falan izlersin.

Baştan sona 3 kere bitirdim ve hala izleyesim geliyor. Bence vaktiniz varsa tabii ki izlenir. Seriyi tam anlarsınız. Üstüne birde el camino patlar
Bir Jesse aşığı olduğum için 3 kez izledim El Camino'yu :D
Kendimi bildim bileli dizi film izliyorum. Tam bir sinema aşığıyım. Ama daha önce izlediği şeyi tekrar izleyenleri bir türlü anlayamıyorum. Zaten sahnelerde ne olacağını biliyorsun, tekrar izlemekte amaç ney ki? Özlem duyuyorsan falan youtube'dan kesitleri izlersin veya ne bileyim edit falan izlersin.
Üzerinden yıllar geçtikçe unutuluyor sahneler. Youtubedan 2 dakikalık videolar o keyfi vermiyor.

Kendimi bildim bileli dizi film izliyorum. Tam bir sinema aşığıyım. Ama daha önce izlediği şeyi tekrar izleyenleri bir türlü anlayamıyorum. Zaten sahnelerde ne olacağını biliyorsun, tekrar izlemekte amaç ne ki? Özlem duyuyorsan falan YouTube'dan kesitleri izlersin veya ne bileyim edit falan izlersin.

Asıl bunu en çok senin bilmen lazim mesela o kadar fazla şey izleyince önceden izleyip de sevdiğin şeyleri unutabiliyorsun o yüzden de rewatch atması keyifli oluyor.

Geri
Yukarı