Steam BeamNG ne zaman alınır?

Vuanzy

Femtopat
Daha fazla  
BeamNG şimdi mi alınır yoksa Steam dolar olup sonbahar indirimlerinimi bekleyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyacaklarının garantisi yok, yapımcının keyfine kalmış bir durum. Garantisini verebiliyorsan benim için sorun yok. %100 ihtimal var mıdır uyacaklarına dair?
Ne yazdığımı tekrar okur musun, Azerbaycan'da uyan firma bize niye uymasın, Azerbaycan'a uymayan firma bize niye uysun, oradaki fiyat neyse o işte.

Azerbaycan'da uyan firma bize niye uymasın?
Dostum tamam da Azerbaycan'da uydu diye bizde de uyma zorunluluğu yok. Söylemek istediğim bu. Anladım demek istediğini, orada uyduysa burada da uyar diyorsun. Evet yüksek ihtimal olabilir ancak %100 uyacakları konusunda kesin yargı yok maalesef.

İndirimle 24TL'ye alıp 560 saat oynadığım oyun. Satıldığı fiyata bakarsak halen değer bu fiyat bu oyun için. Yalnız iyi bir sistem istediğini bilmek lazım. Ben beklemeyi mantıklı görmüyorum şahsen. Eğer bir fiyat farkı oluşursa bunu da Sonbahar indirimlerini beklemek yerine öncesinde alıp oynadım ne de olsa fiyatı bir şekilde çıkarttım diye düşünebilirsin. Şahsen ben öyle düşünüyorum. Bu arada oyunun aşırı hastası değilsen direksiyon sistemi olmadan çok keyif almayabilirsin. Ben hastasıydım 420 saatini mouse ile oynadım :D .

Geri
Yukarı