Benim Hocam "48 günde TYT sayısal" nasıldır?

LnCazYapma

Hectopat
Son düzenleme:
Tyt 49 günde biten bir şey değil bunu bilerek kampa başlayabilirsiniz. Ben eğer alt yapınız var ise Eyüp B'nin mezunlar için hazırlamış olduğu kampa bakabilirsiniz.

TYT 49 günde biten bir şey değil bunu bilerek kampa başlayabilirsiniz. Ben eğer altyapınız var ise Eyüp B'nin mezunlar için hazırlamış olduğu kampa bakabilirsiniz.

Hocam sayısalım ve gram temelım yok şu an AYT'ye çalışmaya başlamam için TYT de bilgim olması lazım yoksa boş boş olduğum yerde döneceğim sizce bu durumda bu videoya göre yola çıkılır mı? Ona göre soru bankalarını alacağım. Reklam amaçlımı bılmem ama güven verıyor doğrusu.

Hocam yanlış anlamayın ancak hayatınızı sarsan bir durum yaşamadıysanız temelinizin 0 olması durumuna karşın size konuyla alakasız olmasına rağmen bunca zaman ne yaptınız diye sormak istiyorum. Sayısal gibi zor bir alanı tercih edip temel edinmemeniz sizi rakiplerinizden çok geri atıyor, ek olarak ise ne kadar ''8 ay'' olsada temel olmadığı için iyi bir sıralama yapmanız mucize olmadığı sürece çok ama çok zor. Moral bozmak istemediğim şunu söylemek istiyorum çok ama çok en çok ise bu çokluğu sabırlı olup SÜREKLİ bir şekilde 8 ay devam ettirmeniz gerekmekte.

Konuya gelecek olursak internette bir ton kamp var, kendiniz belli başlı olanların videolarını inceleyerek hangi hoca size daha iyi geliyorsa ondan başlamanız olacaktır. Ek olarak zamanım yok AYT'ye başlayayım diye bir şeye girişmeyin, TYT olmadan AYT'nin a'nısını dahi yazamazsınız. Fen ve geometri içinden güzel hocalardan kampları DÜZENLİ ve çok çalışarak takip ederseniz sınav sonucunuz sizi üzmeyebilir. Unutmayın sınav sadece matematikten ibaret değil feni ve hele ki bir sayısalcı olarak geometriyi asla ihmal etmemenizi tavsiye ederim.
Başarılar dilerim.

Hocam yanlış anlamayın ancak hayatınızı sarsan bir durum yaşamadıysanız temelinizin 0 olması durumuna karşın size konuyla alakasız olmasına rağmen bunca zaman ne yaptınız diye sormak istiyorum. Sayısal gibi zor bir alanı tercih edip temel edinmemeniz sizi rakiplerinizden çok geri atıyor, ek olarak ise ne kadar "8 ay" olsa da temel olmadığı için iyi bir sıralama yapmanız mucize olmadığı sürece çok ama çok zor. Moral bozmak istemediğim şunu söylemek istiyorum çok ama çok en çok ise bu çokluğu sabırlı olup sürekli bir şekilde 8 ay devam ettirmeniz gerekmekte.

Pandemiden sonra okula gram ilgim kalmadı ve zamanımı çok boşa harcadım hocam. Şimdi bir yerden başlamak istiyorum düzenli çalışırsam yaparım diye umut ediyorum.

Konuya gelecek olursak internette bir ton kamp var, kendiniz belli başlı olanların videolarını inceleyerek hangi hoca size daha iyi geliyorsa ondan başlamanız olacaktır. Ek olarak zamanım yok AYT'ye başlayayım diye bir şeye girişmeyin, TYT olmadan AYT'nin a'nısını dahi yazamazsınız. Fen ve geometri içinden güzel hocalardan kampları düzenli ve çok çalışarak takip ederseniz sınav sonucunuz sizi üzmeyebilir. Unutmayın sınav sadece matematikten ibaret değil feni ve hele ki bir sayısalcı olarak geometriyi asla ihmal etmemenizi tavsiye ederim.
Başarılar dilerim.

Buraya gelirsek diğer kamplarda tek tek ders kapmı olduklarından buradan çalışmak daha düzenli ve kafa karıştırmaz diye düşünüyorum konu çalışıp test çözsem ve hafta da 1-2 tekrar etsem bir şeyler yaparım bence hocam teşekkür ediyorum. 48 güne gelirsek de 1.donemın bitmesıne 130 gun falan var inşallah bitiririm.

Orası bence veya ummak ile olsaydı her sene ne dereceler görürdük hocam :). Dediğim gibi DÜZENLİ,İSTİKRARLI bir şekilde çok çalışırsanız. Tabi 8 ay kaldığı için elinizi de çabuk tutarak bir şeyler yapmanız mümkün olabilir. Ek olarka size duruşu değil bir kampın size kattıklarını dikkate alın. Derslerden sonra bir şey anlamıyor veya kafanız çok karışıyor ise zaman öldürmek yerine farklı yerlere de göz atmayı ihmal etmeyin. Ek olarka ne kadar netleriniz yerlerde gelecek olsada moral bozmayıp haftalık olarak tyt ve alan denemeleri çözmeyi ihmal etmeyin. Eyüp Boncuk hocamın da dediği gibi denemeler dost gibidir, netler size yalan söylemez. Neyseniz size onu söyler.

Yeni konular

Geri
Yukarı